Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: monochromatyczne zestawienia kolorystyczne

Elżbieta Błasikiewicz

Aranżacja z użyciem jednej barwy może wydawać się jednostajna. Tak jednak nie jest - każda barwa ma bowiem wielką ilość odcieni różniących się nasyceniem i tonacją. Umiejętne ich wykorzystanie sprawia, że na pierwszy rzut oka wystrój wcale nie wygląda na monochromatyczny, a to już najlepszy dowód, że zestawienie barw jest udane.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI KONSTANCIN , DOM , WNETRZA , POKOJ DZIENNY - SALON STYLIZACJA JOANNA PLACHECKA FOT. MONIKA LEWANDOWSKA / PHOTOTAPETA PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 10 (228) - 10 2010 PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 4 (234) - 4 2011 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE ARCHITEKTURA POKOJ SALON ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 10 (228) - CZASOPISMA
<B>Aranżacja z użyciem jednej barwy może wydawać się jednostajna. Tak jednak nie jest - każda barwa ma bowiem wielką ilość odcieni różniących się nasyceniem i tonacją. Umiejętne ich wykorzystanie sprawia, że na pierwszy rzut oka wystrój wcale nie wygląda na monochromatyczny, a to już najlepszy dowód, że zestawienie barw jest udane.</B> <BR />Najczęściej w zestawieniach monochromatycznych stosuje się beże. Tutaj użyto wielu ich odcieni, od bardzo jasnych po wpadające w brąz. W efekcie wystrój, choć spokojny, jest bardzo urozmaicowny.
Fot. Monika Lewandowska

Skomentuj:

Wnętrza: monochromatyczne zestawienia kolorystyczne