Kolory do wnętrz: beż

Elżbieta Błasikiewicz

Beż wprowadza do wnętrz atmosferę spokoju i wyciszenia, która nie nudzi się szybko. Od lat nie wychodzi z mody, bo znakomicie sprawdza się we wszystkich stylach.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI WARSZAWA , MIESZKANIE W BLOKU , WNETRZA , POKOJ DZIENNE , MEBLE , STYLIZACJA AGNIESZKA OSAK-REJMER FOT. SYLWESTER REJMER PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (230) - 12 2010 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE MEBEL POKOJ ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (230) - CZASOPISMA
Beż wprowadza do wnętrz atmosferę spokoju i wyciszenia, która nie nudzi się szybko. Od lat nie wychodzi z mody, bo znakomicie sprawdza się we wszystkich stylach, zarówno nowoczesnych, podkreślając ich prostotę, jak i stylizowanych na dawne, w których nie konkuruje z ozdobnymi formami mebli i detali. Ma też inną istotną zaletę - bardzo łatwo łączy się z innymi kolorami. Czy to będzie zieleń i brąz, szarości, czy też fiolety albo czerwienie, zestawienie kolorystyczne z pewnością będzie miłe dla oka i dobrze przez nas tolerowane. Co więcej, to jedna z nielicznych barw, która dobrze prezentuje się w aranżacjach monochromatycznych skomponowanych z wielu swych odcieni - od jasnych aż po wpadające w brąz. <BR />Od kremowej bieli, poprzez średnie i ciemne odcienie beżu po brąz - zestawienie kolorystyczne skomponowane na zasadzie harmonii barw buduje odprężający nastrój tego wnętrza, idealnie nadający się do odpoczynku po ciężkim dniu.
Fot. Sylwester Rejmer

Skomentuj:

Kolory do wnętrz: beż