Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Metamorfoza: czas do szkoły

Elżbieta Błasikiewicz Projekt i stylizacja: Iza Szewc/Fabryka Nastroju

Już niedługo Nina będzie uczennicą. Zbliżający się nowy okres w życiu dziewczynki stał się dobrą okazją do całkowitej zmiany aranżacji jej pokoju. Przede wszystkim liczne zabawki ustąpiły miejsca biurku i niezbędnym regałom na książki.

Pokoj dzieciecy - Polska - Warszawa Child room - Poland - Warsaw Stylist / Stylizacja: Iza Szewc Design / Projekt: Iza Szewc Fot: Bernard Bialorucki Session info | Kontakt w/s sesji: Bernard Bialorucki tel. +48-609-458521 bernard@artmediafactory.pl http://bialorucki.com/
<B>Już niedługo Nina będzie uczennicą. Zbliżający się nowy okres w życiu dziewczynki stał się dobrą okazją do całkowitej zmiany aranżacji jej pokoju. Przede wszystkim liczne zabawki ustąpiły miejsca biurku i niezbędnym regałom na książki.</B> <BR />PO ZMIANIE. Pokój wydoroślał, ale dzięki mocnym barwom i przemyślanym dekoracjom wciąż panuje w nim radosna atmosfera sprzyjająca zabawie. Nowe łóżko jest na tyle duże i solidne, że posłuży dziewczynce wiele lat. Wybrano model piętrowy, dzięki czemu na dole Nina zyskała zaciszny kącik do zabawy. Pierwotnie mebel miał inną barwę, ale przemalowano go&#8200;na biało, dopasowując do&#8200;kolorystyki wnętrza.
Fot. Bernard Bialorucki

Skomentuj:

Metamorfoza: czas do szkoły