Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Proste triki, które poszerzą wnętrze

Elżbieta Błasikiewicz

Wąski pokój trudno jest funkcjonalnie urządzić i atrakcyjnie zaaranżować. O ile kuchnię i salon można poszerzyć, na przykład łącząc je ze sobą, to w przypadku sypialni taka przebudowa raczej nie wchodzi w grę. Projektanci znają jednak sposoby, które optycznie poprawiają proporcje pomieszczeń.

UWAGA ! DO JEDNORAZOWEJ PUBLIKACJI GOSC CZTERECH KATOW - MIESZKANIE PANI ANNY GRAMS ( STYLISTKI I SCENOGRAFKI ) I MICHALA GRAMS , WNETRZA , POKOJ - SYPIALNIA , ZWIERZETA - KOT SYJAMSKI STYLIZACJA AGNIESZKA OSAK- REJMER FOT. SYLWESTER REJMER PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (267) - 12 2013 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE POKOJ SYPIALNIA ZWIERZETA KOT ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 12 (267) - CZASOPISMA
<B>Wąski pokój trudno jest funkcjonalnie urządzić i atrakcyjnie zaaranżować. O ile kuchnię i salon można poszerzyć, na przykład łącząc je ze sobą, to w przypadku sypialni taka przebudowa raczej nie wchodzi w grę. Projektanci znają jednak sposoby, które optycznie poprawiają proporcje pomieszczeń.</B> <BR />1. CIEPŁO-ZIMNO. Pomaluj wąskie ściany, albo tylko jedną, na ciepłą barwę (czerwień, bordo, oranż), która wywołuje wrażenie przybliżania się do patrzącej osoby. Dłuższe natomiast na 'oddalający się' kolor zimny (błękit, zieleń, biel). Wtedy wnętrze skróci się optycznie, dzięki czemu będzie wyglądało na szersze.
SYLWESTER REJMER

Skomentuj:

Proste triki, które poszerzą wnętrze