Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dekoracje okien: harmonijny związek

STYLIZACJA: Elżbieta Błasikiewicz ZDJĘCIA: Michał Mutor PROJEKT ARANŻACJI OKIENNEJ: Kotara Story

Upięte na stałe zasłony jako ozdobne zwieńczenie aranżacji okiennej i rolety rzymskie, którymi reguluje się dopływ światła do wnętrza - to wciąż modne i popularne rozwiązanie. W tej sypialni dekoracje uszyto z tkanin o różnych wzorach, ale harmonijnych pod względem rodzaju i kolorów. Dzięki temu zyskały one na wyrazistości.

02.07.2014 , Warszawa , wnetrza , okna . zasłony , rolety , sesja dla : Cztery Katy , stylizacja Elzbieta Blasikiewicz . Fot. Michal Mutor SLOWA KLUCZOWE: WNETRZA
Upięte na stałe zasłony jako ozdobne zwieńczenie aranżacji okiennej i rolety rzymskie, którymi reguluje się dopływ światła do wnętrza - to wciąż modne i popularne rozwiązanie. W tej sypialni dekoracje uszyto z tkanin o różnych wzorach, ale harmonijnych pod względem rodzaju i kolorów. Dzięki temu zyskały one na wyrazistości. <BR /> DEKORACJE OKIEN. Dekoracje okna uszyto z takich samych gatunkowo tkanin (mieszanka włókien, z przewagą poliestru), ale różniących się wzorami i odcieniami - zasłony są jednobarwne, a roleta jest ozdobiona pasiastym deseniem. Takie spójne wzorniczo kolekcje oferuje coraz więcej producentów. Aby roleta nie przepuszczała światła, a tkanina nie blakła od słońca, podszyto ją bawełnianym płótnem.
MICHAL MUTOR

Skomentuj:

Dekoracje okien: harmonijny związek