Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak podwyższyć niskie wnętrze?

Elżbieta Błasikiewicz

Niskie pomieszczenie wydaje się mniejsze niż wysokie o tej samej powierzchni. Poznaj sposoby, które optycznie podwyższają wnętrza.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI WARSZAWA , MIESZKANIE , WNETRZA - POKOJ , MEBLE PROJEKT WNETRZA KATARZYNA MIKULSKA - SEKALSKA / ARRANGE STYLIZACJA EVA MILCZAREK FOT. RADOSLAW WOJNAR PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (248) - 6 2012 SLOWA KLUCZOWE: ARCHITEKTURA WNETRZE POKOJ MEBEL ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (248) - CZASOPISMA
<B>Niskie pomieszczenie wydaje się znacznie mniejsze niż wysokie o tej samej powierzchni. Przebywające w nim osoby odnoszą wręcz wrażenie, że sufit opada im na głowę. Warto wtedy zastosować jeden z trików optycznych wizualnie podwyższających wnętrza. Oto niektóre z nich.</B> <BR />OKNO W SUFICIE. Przemyśl oświetlenie wnętrza! Zrezygnuj z lamp wiszących kierujących światło w dół - skryją w&#8200;mroku sufit, przez co wyda się jeszcze niższy. Zamiast nich zainstaluj reflektorki albo plafoniery, a najlepiej - taśmy LED za gzymsami lub w podcięciach sufitu. Emitowane przez nie smugi świetlne nadadzą sufitowi trzeci wymiar i wywołają złudzenie, że jest w nim okno.
RADOSLAW WOJNAR

Skomentuj:

Jak podwyższyć niskie wnętrze?