Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka w pięciu stylowych odsłonach

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz; wybór przedmiotów: Joanna Płachecka; zdjęcia: Rafał Lipski, Włodzimierz Okoński, Aleksander Rutkowski, Paweł Słomczyński

W swojej łazience możesz poczuć się jak Juliusz Cezar, madame Pompadour lub królowa Wiktoria. Proponujemy kąpielową podróż w czasie i przestrzeni.

Marzenie o łazience w stylu rzymskich term, barokowym czy wiktoriańskim łatwo dzisiaj zrealizować. Producenci prześcigają się w pomysłach. Oprócz sprzętów zaprojektowanych w zgodzie z najnowszymi tendencjami wzorniczymi możemy znaleźć wanny, umywalki, sedesy i baterie stylizowane lub nawet będące wiernymi kopiami starych urządzeń. Bez trudu dobierzemy pasujące do nich kafelki, płytki dekoracyjne i, oczywiście, wszelkie drobne akcesoria łazienkowe. Nie ma rów-nież problemu z tkaninami - za pro- jektantami wnętrz nadążają produ-cenci ręczników, dywaników, a nawet szlafroków.

Ale uwaga! Nie wszystko, co staroświeckie, od razu staje się modne. Pokazujemy Państwu kilka łazienek na topie wraz z sugestiami stylistów, co należy wybrać z ogromnej oferty rynkowej, by stworzyć wnętrze bardzo spójne i harmonijne.

    Więcej o:

Skomentuj:

Łazienka w pięciu stylowych odsłonach