Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Spełnij marzenia o własnym domu!

Partner / ARCHON+

W ofercie Pracowni ARCHON+ na Inwestorów czeka ponad 2100 gotowych projektów domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, wśród których z pewnością każdy znajdzie idealną dla siebie propozycję." Dom zaczyna się od dobrego projektu", dlatego decyzja o jego wyborze jest jedną z pierwszych i najważniejszych w całym procesie realizacji inwestycji.

Spełnij marzenia o własnym domu!
Spełnij marzenia o własnym domu!
Fot. ARCHON +

Różnorodna oferta gotowych projektów domów ARCHON+ spełnia indywidualne oczekiwania Inwestorów. Jest regularnie poszerzana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku oraz trendów, dzięki czemu zarówno osoby ceniące tradycyjną architekturę, jak i wielbiciele nowoczesnych linii i rozwiązań znajdą tu interesujące, gotowe do realizacji projekty domów.

Jaki projekt domu wybrać?

Parterowy, z poddaszem użytkowym, czy piętrowy? Tradycyjny, a może nowoczesny? Prosty i ekonomiczny w budowie, czy reprezentacyjna, przestronna willa? W wyborze tego najbardziej odpowiedniego, dostosowanego do indywidualnych preferencji oraz wymogów działki (MPZP lub WZ) pomogą doświadczeni doradcy projektowi ARCHON+, w ramach bezpłatnych konsultacji. Każdy Inwestor możne także skorzystać z wyszukiwarki i szybko wyselekcjonować grupę projektów, spełniających określone parametry. Pomocne są także dostępne na www.archon.pl aplikacje, dzięki nim można dokładnie sprawdzić wszystkie odległości wewnętrzne, wymiary okien, drzwi, czy wysokość pomieszczeń. Przed wyborem projektu warto również poznać prognozowane koszty budowy domu, które są prezentowane na karcie produktowej danego projektu w zakładce kosztorys. Podane koszty są rzeczywiste i aktualne na dany kwartał, opracowane na podstawie cen krajowych, publikowanych przez SEKOCENBUD.

Zobacz wybrane propozycje:

Projekty domów parterowych

Parterówki zachwycają komfortem, płynącym z użytkowania jednokondygnacyjnej przestrzeni bez schodów i skosów. Pięknie wpisują się w otaczający krajobraz, który poprzez szerokie przeszklenia płynnie komunikuje się z wnętrzem domu. Dzięki pełnej wysokości wszystkich pomieszczeń domy parterowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, ustawne i dają dużą swobodę w aranżacji. W ARCHON+ dostępne są także projekty domów parterowych, w których od początku przewidziano możliwość adaptacji strychu. Taki projekt, w momencie zmiany potrzeb rodziny, pozwoli Inwestorowi bezproblemowo powiększyć przestrzeń mieszkalną domu.

Projekty domów parterowych
Projekty domów parterowych
Fot. ARCHON+

Projekty domów z poddaszem użytkowym

To jedna z najbardziej licznych kolekcji w ofercie ARCHON+. Projekty domów z poddaszem użytkowym oferują wygodny program funkcjonalny, z czytelnym podziałem na strefę dzienną zlokalizowaną na parterze oraz przestrzeń nocną na poddaszu. Dzięki stosunkowo niewielkiej powierzchni zabudowy dobrze wpisują się w potrzeby Inwestorów posiadających niewielkie lub wąskie działki. Warto także podkreślić, że zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zazwyczaj dopuszczają realizację tego typu zabudowy.

 

Projekty domów z poddaszem
Projekty domów z poddaszem
Fot. ARCHON+

Projekty domów tanich w budowie

W ramach tej kolekcji zaprezentowano projekty, które powstały z myślą o optymalizacji kosztów budowy. To domy o prostych formach bryły, które przekrywa dwuspadowy dach. Taka konstrukcja pozytywnie oddziałuje na czas i ekonomikę realizacji inwestycji. Projekty domów tanich w budowie to budynki o efektownym wyglądzie elewacji i funkcjonalnych rozwiązaniach przestrzennych, które gwarantują mieszkańcom komfortowe użytkowanie domu, niezależnie od jego wielkości.

 

Projekty domów tanich w budowie
Projekty domów tanich w budowie
Fot. ARCHON+

Projekty domów nowoczesnych

W tej kolekcji wielbiciele nowoczesnej architektury i oryginalnych rozwiązań znajdą mnóstwo interesujących propozycji. Efektowny design idzie w parze z funkcjonalnością wnętrz, domy wyróżniają się komfortową, starannie rozplanowaną przestrzenią wewnętrzną. Projekty domów nowoczesnych to zazwyczaj budynki o prostych bryłach, których wyjątkowy charakter podkreślają duże przeszklenia. Mieszkańcom zapewniają stały kontakt z przyrodą, tworząc wspaniały efekt przenikania wnętrza domu z ogrodem. Ich odpowiedni dobór, w zależności od stron świata, przekłada się na niższe koszty ogrzewania domu.

 

Projekty domów nowoczesnych
Projekty domów nowoczesnych
fot.: ARCHON+

Pełna oferta dostępna na www.archon.pl

Skomentuj:

Spełnij marzenia o własnym domu!