Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości od Swarzędz Home. Polska firma zachwyca

red.

Swarzędz Home to młoda polska firma, która kultywuje ponad 100-letnią, znakomitą tradycję Swarzędzkich Fabryk Mebli. W nowej kolekcji jest wiele ciekawych mebli i dodatków do wnętrz.

Meble i dodatki Swarzędz Home
Meble i dodatki Swarzędz Home
fot. producent

Swarzędz Home stawia na ponadczasowe wzornictwo w dobrym stylu. Marka oferuje eleganckie i funkcjonalne meble oraz ciekawą linię dodatków.

Produkty Swarzędz Home powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań wymagających klientów, którzy szukają piękna w codziennym otoczeniu. Marka daleka jest od modelu sprzedaży spopularyzowanego przez wielkie sklepy meblarskie, gdzie dany produkt dostępny jest od ręki w z góry określonym wykończeniu. Swarzędz Home daje możliwość dostosowania każdego mebla do własnych potrzeb. Można wybierać z szerokiej gamy wybarwień i wykończeń. W efekcie możemy uzyskać unikatowy mebel uszyty na miarę.

Mottem Swarzędz Home jest „Mądrość w tradycji – przyszłość w innowacji”. Firma stawia na naturalne materiały i tradycyjne metody produkcji, które wymagają kunsztu i szlachetnego ręcznego wykończenia. A jednocześnie młoda polska marka jest otwarta na nowe rozwiązania oraz technologie. Wszystko to pozwala łączyć tradycję z nowoczesnością - pielęgnować wartości i patrzeć w przyszłość.

W nowej kolekcji znajdziemy meble wchodzące w dialog z dawnymi wzorami ze Swarzędzkich Fabryk Mebli i współczesnymi trendami w meblarstwie.

ZOBACZ MEBLE SWARZĘDZ HOME >>

Skomentuj:

Nowości od Swarzędz Home. Polska firma zachwyca