Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w Gdańsku inspirowane loftami

Jagoda Mówińska

Mieszkanie w Gdańsku spodoba się wielbicielom loftów. Wystrój wnętrza łączy industrialny klimat z nowoczesnością. Całość tworzy wyjątkowo stylową mieszankę.

Otwarta kuchnia pozwoliła zaoszczędzić przestrzeń.
Otwarta kuchnia pozwoliła zaoszczędzić przestrzeń.
jtgrupa.pl

60-metrowe mieszkanie znajduje się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych miejsc w Trójmieście - Nadmorskim Dworze, który od plaży dzieli jedynie 300 metrów. Mieszkanie powstało z myślą o rodzinach kochających wakacyjne i weekendowe wycieczki do Trójmiasta.

Industrialne inspiracje

Projekt jest dziełem pary architektów z gdańskiego studia JT Grupa. Inspiracją projektantów były lofty, które są szczególnie popularne w Stanach Zjednoczonych. Mieszkanie składa się z hallu, łazienki, sypialni oraz salonu i otwartej kuchni. Podstawowe kolory to biel i szarość, które przełamano drewnem na ścianach i podłodze. W salonie i sypialni, miejscowo zastosowano imitację cegieł. W kuchni natomiast ułożono podobne do cegieł płytki. W industrialny styl wpisują się również stylizowane lampy oraz metalowe, kuchenne krzesła o ozdobnych podstawach.

Wnętrza z charakterem

Prostym, surowym wnętrzom charakter nadają niebanalne akcesoria. Salon upiększają elegancki drewniany barek z funkcją podświetlania oraz delikatne zasłony. Przytulny nastrój w sypialni tworzy natomiast tkanina w kratę, którą wykończono meble oraz zagłówek łóżka i lniana pościel w stonowanych kolorach. Aby optycznie powiększyć korytarz, na drzwiach szafy oraz suficie umieszczono duże lustra.

Projekt: JT Grupa

Skomentuj:

Mieszkanie w Gdańsku inspirowane loftami