Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meetblogin na Łódź Design Festival

red.

13 października startuje 10., jubileuszowa edycja Łódź Design Festivla. W jego ramach odbędzie się Meetblogin, ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich.

Meetblogin
Meetblogin
mat. prasowe

Meetblogin będzie miał miejsce w dniach 14-16 października. W wydarzeniu weźmie udział około 40 wyselekcjonowanych autorów blogów z całej Polski. Większość spotkań w ramach Meetblogin będzie otwartych dla publiczności festiwalowej. W programie tegorocznego zjazdu znalazły się liczne wykłady, warsztaty i spotkania z zaproszonymi gośćmi. Ich tematyka będzie oscylować wokół fotografii, trendów w urządzaniu wnętrz, projektowania i promocji w sieci.

Szeroka dostępność produktów oraz konsumpcja na wysokim poziomie doprowadziła do tego, że coraz częściej szukamy unikalnego produktu, by wyróżnić się z tłumu. Poruszymy temat personalizacji projektów, unikalnego designu i indywidualnego podejścia do użytkownika. Porozmawiamy o świadomym wyborze, o szacunku do ludzi ich koncepcji i rzemiosła. [...] O tym co składa się na oryginalny produkt

- mówi Urszula Michalak, autorka bloga Interiorsdesignblog.com i organizatorka wydarzenia.

Jak zapowiada organizatorka, zostanie odczarowane słowo "design". Zostanie ukazane inne oblicze designu - jego codzienne funkcjonowanie, i to jak wpływa na życie każdego z nas.

Meetblogin to także doskonała okazja, aby spotkać i skonfrontować swoje wyobrażenie o blogerach. W ramach tegorocznego zjazdu blogerów wnętrzarskich przygotowano kilka wydarzeń otwartych dla publiczności festiwalowej. W sobotę (15.10.) o godz 16.30 odbędzie się dyskusja "Trendy i tendencje w kolorach i wzorach". Następnego dnia, w niedzielę (16.10.) o godz 13.30 zostanie podjęty temat oryginałów i kopii ikon designu wraz z naczelną „Elle Decoration” Małgorzatą Szczepańską oraz przedstawicielami marki TON. Istotnym punktem w harmonogramie spotkań jest wykład Dagmary Jakubczak, autorki bloga FORelements.pl, która jw przystępny sposób wprowadzi słuchaczy w meandry sztuki i designu. To spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz 12.15. Na zakończenie Meetblogin 2016 zaplanowano wykład „On focus”, mówiący o tym "dlaczego rzeczy są takie, jakie są". Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz 16.15.

Wszystkie spotkania odbędą się w Centrum Festiwalowym, Łódź ul. Tymienieckiego 3 w sali 218.
Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: interiorsdesignblog.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Meetblogin na Łódź Design Festival