Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy

Patrycja Jezierska, źródło: Agencja Nieruchomości Encas

To mieszkanie urzeka eklektycznym zestawieniem stylów. Są tu meble z czasów PRL-u, jak i zupełnie współczesne. Całość tworzy stylowy miks.

Mieszkanie mieści się w kamienicy z przełomu lat 20. i 30. znajdującej się w sercu Warszawy, na Powiślu. Na 74 m kw. znajdują się 2 pokoje, kuchnia i łazienka. We wnętrzach królują typowe meble z czasów PRL-u, które tutaj wyglądają zaskakująco współcześnie. Być może to zasługa wysoko zawieszonych sufitów, śnieżnobiałych ścian, współczesnych dodatków i industrialnych akcentów. Wszystko to tworzy eklektyczny miks, pełne stylu i szczególnego klimatu.

Ważną rolę w aranżacji wnętrza odgrywają materiały - odsłonięta cegła w kuchni, drewniany parkiet ułożony w jodełkę, hiszpańskie płytki czy widoczny tynk w sypialni.

W salonie znajdziemy dużą meblościankę z książkami, szarą kanapę, biurko oraz liczne plakaty na ścianach. Jest to pomieszczenie, w którym jest najwięcej z czasów PRL-u. Natomiast kuchnia, jak i sypialnia mają już bardziej eklektyczny charakter. Szczególnie w kuchni. Mamy tam współczesne meble, jak i te z lat 60., hiszpańskie płytki, industrialna cegłę i kultowy plakat z 1989 roku "W samo południe". Sypialnia została zaaranżowana nieco bardziej powściągliwie, jednak i tam pojawiają się różnorodne motywy.

To niezwykle klimatyczne mieszkanie jest obecnie na sprzedaż. Więcej informacji można znaleźć na stronie Agencji Nieruchomości En Casa Premium Real Estate. 

 

Skomentuj:

Stylowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy