Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jakub Wesołowski pokazał pokój córki

red.

Jakub Wesołowski, popularny aktor serialowy, wraz z żoną Agnieszką pokazał pokój ich córeczki Róży. Jest jasny i przytulny.

Agnieszka i Kuba Wesołowscy oraz pokój ich córki
Agnieszka i Kuba Wesołowscy oraz pokój ich córki
mat. prasowe

W listopadzie zeszłego roku Agnieszka i Kuba Wesołowscy zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszła ich córka Róża. Młodzi rodzice musieli stanąć przed wyzwaniem urządzenia pokoju dziecięcego. Chcieli, aby był on przytulny i dziewczęcy, ale nie przesłodzony. Udało im się znaleźć złoty środek.

Pokój urządzili w jasnych barwach. Bazą jest szarość i biel, do których dobrano dodatki w odcieniach różu i brązu. Neutralna kolorystyka, jak i stosunkowo proste formy mebli zostały wybrane celowo. Rodzice chcą, aby w przyszłości, gdy córka podrośnie, mogła sama nadać pokojowi charakter według własnych upodobań.

Mebli w pokoju jest na razie niewiele. Najważniejsze jest łóżeczko o prostych, ale stylowych formach. Do tego regał oraz fotel, który przydaje się w czasie karmienia. Regał wraz z łóżeczkiem pochodzą z najnowszej kolekcji Calmo polskiej marki Pinio. Lampki owijające regał dostarczają urokliwego światła. Przyciągają uwagę dziecka i pomagają je uspokoić. Ważną rolę odgrywają także tkaniny, przede wszystkim zasłony, firany, dywan oraz pościel. Tekstylia w kolorze różowo-szarym są polskiej marki Lamps&Company. Całość sprawia bardzo przyjazne wrażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA POKOJU >>

Skomentuj:

Jakub Wesołowski pokazał pokój córki