Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie dla rodziny w pastelowych kolorach

red.

Mieszkanie młodego małżeństwa z dziećmi zostało urządzone w jasnych, pastelowych barwach. Taka paleta kolorystyczna wygląda stylowo, ale też przytulnie, tworząc idealną przestrzeń dla rodziny.

Mieszkanie dla rodziny w pastelowych kolorach
Przytulny salon jest centrum życia rodzinnego.
fot. mat. prasowe Dekorain

Mieszkanie należy do optymistycznego małżeństwa trzydziestoparolatków. Ona jest nauczycielką, on stomatologiem i oboje są zdeklarowanymi domatorami, lubiącymi spędzać czas z dwójką synów. Urządzenie swoje całkiem sporego mieszkania powierzyli Magdalenie Koszczuk z pracowni Louba

Klientom bardzo zależało na maksymalnym rozświetleniu pomieszczeń, dostosowaniu ich do potrzeb zarówno dorosłych, jak i najmłodszych domowników. Wszystkie pomieszczenia są estetycznie spójne. W mieszkaniu dominują biel, delikatne szarości, pastelowy róż oraz grafit. Żeby nie było zbyt monotonnie wprowadzono intensywne akcenty kolorystyczne oraz efektowne, wzorzyste tapety marki Cole&Son. Doskonałym przykładem jest niemal całkowicie biała kuchnia, której jedną ze ścian zdobi oryginalna tapeta we flamingi. Równie energetycznie jak ona prezentują się jak soczyste, roślinne akcenty w salonie, czyli palmy i kaktusy wyeksponowane na ciekawym kwietniku.

Salon jest najważniejszym pomieszczeniem. Na podłodze znalazły się szlachetne jesionowe deski marki Nobifloor, które ocieplają wnętrza. Bardzo oryginalnym i ciekawym wizualnie rozwiązaniem jest rama wokół okna w salonie, wykonana z tego samego drewna. Centralnym punktem salonu jest modułowa sofa oraz kominek wzorowany na tradycyjnych piecach kaflowych, obłożony białymi, ceramicznymi płytkami. Do salonu przylega jadalnia. Wygodne, tapicerowane krzesła ustawione przy dużym stole zachęcają do wspólnego spożywania posiłków.

Cała aranżacja zdradza inspiracje stylem skandynawskim doprawionym szczyptą nostalgii.

Skomentuj:

Mieszkanie dla rodziny w pastelowych kolorach