Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Beata Sadowska pokazała pokoje swoich synów

red.

Znana dziennikarka Beata Sadowska ma dwóch synów - trzyipółletniego Tytusa i niespełna rocznego Kosmę. Pokoje chłopców urządziła tak, żeby w każdej chwili mogli być razem.

Beata Sadowska pokazała pokoje swoich synów
Beata Sadowska pokazała pokoje swoich synów
fot. mat. prasowe

Beata Sadowska urządzając pokoje dla swoich dzieci postarała się by były przytulne i bezpieczne. Wybrała dość neutralny styl, tak żeby obaj chłopcy z czasem mogli sami dodać mu charakteru.

Dziennikarka oba pokoje urządziła w bieli. Biała są ściany i meble od polskiej marki Pinio. Starszy Tytus szczególnie przepada za tapczanikiem i regałem na książki, które pochodzą z kolekcji Mini. W pokoju znalazło się też już biurko, z którego chłopiec na razie korzysta tylko okazjonalnie. Bardziej się przyda za kilka lat. W pokoju pojawiło się już kilka motywów motoryzacyjnych. Dywan wytycza przestrzeń do zabawy.

W pokoju młodszego Kosmy znalazły się komoda wraz z łóżeczkiem, także od marki Pinio z kolekcji Moon. Zaokrąglone rogi mebli zapewniają bezpieczeństwo a oryginalna sekwencja otworów między szczebelkami wprowadza nowoczesny i świeży styl. W pokoju znalazła się też pokaźnych rozmiarów szafa i skrzynia. Biały wystrój ożywi kilka kolorystycznych akcentów, jak obraz na ścianie i ledowa lampka w kształcie misia.

Najważniejsze czym kierowała się Beata Sadowska, urządzając pokoje chłopców to funkcjonalność i bezpieczeństwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Beata Sadowska pokazała pokoje swoich synów