Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Od stylu skandynawskiego do glamour - metamorfoza sypialni blogerki wnętrzarskiej

red.

Popularna blogerka wnętrzarska przechodzi stylistyczną przemianę. Odchodzi od dość surowych, skandynawskich wnętrz, na rzecz nieco eklektycznego glamour. W takim właśnie stylu urządziła swoją sypialnię.

Od stylu rustykalnego do glamour - metamorfoza sypialni blogerki wnętrzarskiej
Sypialnia przed metamorfozą i po niej.
fot. Urszula Michalak

Nasze gusta wraz z wiekiem zmieniają się i ewoluują. To, co podobało nam się kilka temu, teraz może już nie wzbudzać entuzjazmu. Przebywanie we wnętrzach, które już nam nie odpowiadają, nie jest najlepsze. Dlatego właśnie Urszula Michalak -  założycielka popularnego bloga interiorsdesignblog.com - postanowiła przeprowadzić metamorfozę swojej sypialni tak, żeby lepiej korespondowała z jej obecnym gustem.

To co się stało z moim gustem to prawdziwe estetyczne szaleństwo! Po tych wszystkich latach poszukiwań wreszcie odkryłam styl, który silnie łączy się z moimi emocjami i w którym wyrażam prawdziwą siebie. Głęboką przemianę przeszedł już mój salon, teraz przyszedł czas na sypialnię

– mówiła przed metamorfozą Ula.

Początkowo sypialnia Uli była utrzymana w skandynawskiej, dość surowej stylistyce. Panowała w niej jasna i stonowana kolorystyka. Blogerka w pewnym momencie próbowała nieco zmodyfikować styl wnętrze panelami nad łóżkiem. Jednak efekt nie był satysfakcjonujący - konieczna była całkowita zmiana.

Łóżko w stylu glamour

Głównym elementem nowego wystroju miało stać się okazałe, tapicerowane łóżko z oferty marki Meble Wajnert.Jest to model Flores w intensywnym kolorze.

Marzyłam o nowoczesnych barwach i klasycznych formach w swojej sypialni. W końcu mój wybór padł na przygaszone zielenie, które tworzą piękną i niebanalną scenografię dla wysublimowanego, dworskiego zagłówka łóżka Flores w kolorze zbliżonym do fuksji. Dzięki temu udało mi się stworzyć klimat mojego ulubionego stylu, który można nazwać amerykańskim glamourem epoki świetności Holywood

– podsumowała metamorfozę Ula.

Kolor łóżka świetnie się prezentuje na tle zgaszonej zieleni ściany. Przy takim zestawieniu zbyt wiele dodatkowych elementów już nie było koniecznych w sypialni. Tylko kilka dodatków, jak stolik i lampy, również w stylu glamour. Teraz wnętrze wygląda szykownie i niezwykle stylowo.

    Więcej o:

Skomentuj:

Od stylu skandynawskiego do glamour - metamorfoza sypialni blogerki wnętrzarskiej