Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Fototapety, które odmieniają wnętrze

Redakcja

Tapety i fototapety to świetny sposób na odmienienie wnętrza i nadanie mu charakteru. W sklepie WOW, znajdziemy ich naprawdę szeroką gamę.

Fototapety są idealnym elementem wykończenia wnętrza – porządkują przestrzeń, indywidualizują ją, pomagają podkreślić charakter pomieszczeń. Zawsze wprowadzają poczucie estetyki – jednocześnie pozwalają na wprowadzenie - w zależności od naszych oczekiwań - ciepłego charakteru w domu, profesjonalnego w biurze, pobudzającego wyobraźnię w klasie. Ich wszechstronność sprawia, że doskonale sprawdzają się w domach, szkołach, hotelach, biurach, sklepach, restauracjach.

Sklep WOW oferuje tapety najwyższej jakości i trudnej do zliczenia liczbie wzorów. Skąd taka nazwa sklepu? Po pierwsze nasze tapety dają "efekt WOW", a po drugie to pierwsze litery wyrażenia - World of Wallpaper, czyli świat tapet.

Fototapety z oferty sklepu są drukowane na materiałach winylowych z podkładem fizelinowym. Materiał ten pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność pomieszczeń, nie zatrzymując wilgoci na powierzchni ścian. Jednocześnie zapewnia komfort korzystania z wnętrz – tłumiąc dźwięk i ocieplając otoczenie. Tapeta jest mocna, trwała, jej struktura pozwala na podkręcenie efektu przez wyraźne, nasycone kolory. Wszystkie fototapety są drukowane w najnowszej ekologicznej technologii HP Latex Printing.

Sklep WOW ma bardzo dużą bazę zdjęć w różnych podziałach na kategorie. Można je z łatwością obejrzeć na stronie internetowej. Po wybraniu konkretnego zdjęcia trafia się na kartę produktu, na której ustawia się wszystkie parametry wydruku, które nas interesują, takie jak kadr, można wybrać dodatkowy filtr, obrócić, zrobić lustrzane odbicie, a także podejrzeć jak zdjęcie się prezentuje na przykładowym pomieszczeniu. Są tam też informacje czy dane zdjęcie da się wydrukować w rozmiarze, w którym jest się zainteresowanym. Więcej informacji na: wowstore.pl

Skomentuj:

Fototapety, które odmieniają wnętrze