Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczne dekoracje w sklepach Agata. Co jest modne w tym roku?

red.

W sklepach Agata pojawiła się szeroka oferta dekoracji świątecznych na Boże Narodzenie. Na które warto zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy.

Dekoracje świąteczne w sklepach Agata
Dekoracje świąteczne w sklepach Agata
mat. prasowe

Jak co roku o tej porze sklepy z wyposażeniem wnętrz opanowują świąteczne ozdoby i dekoracje. Nie inaczej jest w popularnych sklepach Agata. Znajdziemy w nim szeroką ofertę produktów bożonarodzeniowych dekoracji. Wśród nich są liczne ozdoby choinkowe, stroiki, świece, lampiony i znacznie więcej.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który warto celebrować na wielu płaszczyznach, również troszcząc się o odpowiednią aranżację wnętrza. Aby uzyskać oczekiwany efekt powinniśmy utrzymać spójność z posiadanymi przez nas meblami i dodatkami

- mówi Natalia Nowak, ekspert aranżacji wnętrz Agata S.A.

Przeczytaj także:Dekoracje domu na święta w różnych kolorach

Modne dekoracje świąteczne

Na co w tym roku warto zwrócić szczególną uwagę? Także w przypadku dekoracji świątecznych pojawiają się nowe trendy. W poprzednich latach dużą popularnością cieszyły się naturalne ozdoby nawiązujące do skandynawskiej stylistyki. Teraz natomiast szukamy rzeczy bardziej eleganckich, choć wciąż o naturalnych przedmiotach nie zapominamy.

W tym roku szczególnie modne będą dekoracje w chłodnych barwach zimy. Srebrne ozdoby choinkowe, kryształowe świeczniki, śnieżnobiałe figurki czy zawieszki sprawią, że wnętrze nabierze nie tylko zimowego, świątecznego charakteru, ale również elegancji znanej z aranżacji glamour. Jeśli zależy nam na ociepleniu czterech kątów, warto postawić na intensywne odcienie czerwieni, złoto oraz wszystkie naturalne, ekologiczne elementy takie jak wiklina czy suszone owoce. Połączenie tych kolorów i struktur zapewni przytulny klimat, tak bardzo kojarzący się ze Świętami. Ponadto pamiętajmy o odpowiednim, nastrojowym oświetleniu. Świece nie tylko na stole wigilijnym, ale również na kominku czy komodzie zapewnią wyjątkową atmosferę i otulą cztery kąty świąteczną magią

- mówi Natalia Nowak.

Wybraliśmy prawie 20 dekoracji świątecznych z oferty sklepów Agata, które wpisują się w najnowsze trendy. Zobacz wszystkie i wybierz coś dla siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Świąteczne dekoracje w sklepach Agata. Co jest modne w tym roku?