Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczne dekoracje w TK Maxx

red.

W sklepach TK Maxx pojawiły się już świąteczne dekoracje, jak zwykle w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na co warto zapolować? Wybraliśmy przedmioty, które w szczególności wpadły nam w oko.

Boże Narodzenie zbliża się nieubłaganie. Zanim się obejrzymy, już będzie wigilia. Dlatego warto nieco wcześniej zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje. Jak zwykle sklepy TK Maxx przychodzą z pomocą. Znajdziemy w nich między innymi świece zapachowe, ciepłe koce czy komplet choinkowych dekoracji. Na tym jednak nie koniec. Spektrum świątecznych ozdób w TK Maxx wydaje się wręcz niewyczerpane.

Co istotne, w TK Maxx rzeczy od projektantów i znanych marek dostępne są w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W listopadzie będzie tu można odkryć jeszcze więcej markowych inspiracji.

Zgodnie z koncepcją off-price, Black Friday trwa u nas praktycznie przez cały rok, jednak w listopadzie chcemy jeszcze bardziej celebrować wszystko to, za co kochamy TK Maxx! Czeka nas miesiąc pełen fantastycznych perełek od najlepszych projektantów i marek, które aż kilka razy w tygodniu będą trafiać wprost na nasze półki- powiedziała Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director TK Maxx.

Warto zaglądać do sklepów TK Maxx regularnie, bo co chwila pojawiają się w nich nowości. My przyjrzeliśmy się świątecznej ofercie. W galerii znajdziecie rzeczy, które spodobały nam się najbardziej.

 

Skomentuj:

Świąteczne dekoracje w TK Maxx