Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie z kuchnią w nietypowym kolorze

red.

Mieszkanie w Jelitkowie jest minimalistyczne, ale i wyraziste zarazem. Jego największym wyróżnikiem jest kuchnia w nietypowym zielonym kolorze. Jednak można tu znaleźć znacznie więcej ciekawych elementów.

Mieszkanie w Jelitkowie
W kuchni zdecydowano się na kolorową zabudowę meblową, ale stonowany odcień nie dominuje nad całym pomieszczeniem.
fot. Karolina Chęcińska

studioLOKO tym razem zajęło się aranżacją mieszkania w gdańskim Jelitkowie o powierzchni 65 m kw. Składa się ono z dwóch sypialni i łazienki oraz najważniejszej części – kuchni połączonej z salonem i jadalnią. Projektantki chciały zachować wrażenie przestronności i nowoczesności. Postawiły więc na jasną kolorystykę i niewielką liczbę mebli i sprzętów.

Głównym pomieszczeniem mieszkania jest salon połączony z kuchnią. Fronty zabudowy kuchennej są w kolorze seledynowym. Barwa ta powoduje, że kuchnia się zdecydowanie wyróżnia. Wygląda stylowo i oryginalnie. Elegancji dodają jej czarne blaty i wykończenia oraz szare, duże płytki na ścianie. Takie połączenie kolorystyczne jest niesztampowe i przez to jawi się jako wyrafinowane.

Do zabudowy kuchennej bardzo dobrze pasuje nowoczesny okrągły stół z czarnym  blatem i również czarne krzesła. Zawieszona powyżej lampa w odcieniu modnej miedzi to jedyny ciepły akcent kolorystyczny.

Te same szare płytki co w kuchni, pojawiają się jeszcze na ścianie w salonie i w łazience. Powtarzanie tych samych materiałów buduje wrażenie spójności.

Szczególna uwagę w aranżacji mieszkania zwracają jeszcze wykończenie przedpokoju i główna sypialnia. Wszystko dopasowane, wręcz uszyte na miarę. Niesztampowe i niepowtarzalne. Dobór materiałów i kolorów w przypadku tego mieszkania stworzyło przestrzeń przytulną.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Mieszkanie z kuchnią w nietypowym kolorze