Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dachówki ceramiczne Braas – 3 modele, które najchętniej wybierają klienci

Artykuł sponsorowany

Dachówki ceramiczne Braas to jeden z często wybieranych rodzajów pokryć dachowych. Popularność tych dachówek wynika przede wszystkim z ich świetnych właściwości technicznych i efektownego, zachwycającego wyglądu. Połączenie obu tych wartości sprawia, że dachy z pokryciem ceramicznym przez dziesiątki lat są trwałe i odporne, a także pięknie się prezentują, dopełniając stylistykę całego budynku. Które dachówki ceramiczne z oferty Braas kupowane są najczęściej? Przeczytaj i poznaj top 3 modele, po które najchętniej sięgają klienci.

Turmalin, dachówka ceramiczna, marka Braas, kolor antracytowy
Turmalin, dachówka ceramiczna, marka Braas, kolor antracytowy
Braas

Dachówki ceramiczne, czyli funkcjonalność…

Dachówki ceramiczne cieszą się uznaniem wśród inwestorów ze względu na swoją niezawodność i długowieczność. To produkt wyjątkowo trwały i odporny nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne.  Kluczem do osiągnięcia tak dużej wytrzymałości jest dobór naturalnego surowca najwyższej jakości, z jakiego produkowane są dachówki. Powstają one z wysokojakościowej gliny, charakteryzującej się wieloma zaletami, które dodatkowo zostają wsparte najnowszymi technologiami produkcji. Właśnie wtedy do klientów trafia gotowy produkt – trwałe, mrozoodporne, niepodatne na uszkodzenia i zachowujące kształt oraz kolor dachówki ceramiczne, cieszące pięknem przez dziesięciolecia. Potwierdzeniem jakości jest udzielana klientom 30-letnia gwarancja.

…i piękno!

Dachówki ceramiczne posiadają szeroką gamę kolorów i kształtów. Dzięki temu inwestorzy mogą dopasować produkt do stylu budynku i swoich upodobań. Dostępne są między innymi tradycyjne karpiówki, które umożliwiają precyzyjne pokrycie dachów nawet o bardzo skomplikowanych kształtach, czy też dachówki zakładkowe, które jeszcze łatwiej i szybciej można zamontować na dwuspadowych dachach o prostszych konstrukcjach. Wśród kolorów znaleźć można klasyczne odcienie takie jak ceglane czerwienie, brązy (kasztanowe, bukowe, tekowe), ale również mniej standardowe kolory, takie jak szarość (łupkową, antracytową, czy kryształową), zieleń (sosnową) lub klasyczna i elegancka czerń. Niektóre spośród modeli dachówek ceramicznych cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem klientów. Oto 3 ceramiczne bestsellery Braas!

Turmalin – minimalizm i elegancja formy

To idealny produkt dla wszystkich, którzy cenią nowoczesność, prostotę i minimalizm. Taki właśnie efekt stylistyczny budynku można osiągnąć dzięki płaskiej dachówce ceramicznej Turmalin. Nowoczesna linia dachówki podkreśli wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu w prostych i awangardowych budynkach. Ponadczasowość i elegancja wzoru wyrażona jest również w szerokiej ofercie kolorystycznej. Czerwono-brązowe barwy (miedziany i kasztanowy) wzmocnią bardziej klasyczne aranżacje, a odcienie szarości - jasnoszary, szary, antracytowy i szary kryształ oraz błyszcząca czerń podkreślą nowoczesny charakter dachu. Wybrać możemy nie tylko kolorystykę, ale też różne rodzaje wykończenia powierzchni – matową angobę, błyszczącą glazurę lub intensywnie połyskującą glazurę topline. To dodatkowo pozwoli na nadanie dachom optycznego wyważenia (mat) lub szykownej gładkości (połysk). Poza uniwersalnym designem Turmalin charakteryzuje się oczywiście najwyższą jakością i odpornością na warunki atmosferyczne. Jej prosty kształt oraz głęboki zamek górny i boczny ułatwiają odprowadzanie wody opadowej z powierzchni dachu, zapewniając pełną deszczoszczelność i dodatkowe bezpieczeństwo. Inne dopracowane detale, takie jak zoptymalizowana krawędź czołowa, również przeciwdziałają przedostawaniu się śniegu i deszczu. Duży zakres długości krycia ułatwia układanie dachówki, umożliwiając dużą tolerancję rozstawu łat. Turmalin to elegancki, harmonijny wzór nadający budynkowi indywidualnego charakteru.

 

Rubin 9V – klasyczna estetyka

Klasyczny, falisty kształt dachówki Rubin od dawna zachwyca klientów swą elegancką linią. Nadaje on niezwykle harmonijnego wyglądu całej połaci dachu. Rubin to przykład holenderkipłaskiej, czyli jednego z tradycyjnych wzorów dachówki, idealnie pasującej do klasycznych budynków. Styl ten dodatkowo można podkreślić miedzianym lub kasztanowym kolorem dachówki. Z kolei połączenie tradycyjnego kształtu ze stonowanymi odcieniami szarości lub czerni nada dachom nieco bardziej nowoczesnego i współczesnego designu. Wybrane kolory dostępne są w dwóch wariantach wykończenia powierzchni – z powłoką angobowaną oraz glazurowaną. Rubin 9V, poza klasycznym pięknem, zapewnia też kompleksowe rozwiązania technologiczne. To cała linia produktów – dachówki, kształtki oraz inne elementy systemu dachowego, które idealnie do siebie pasują pod kątem kolorów i kształtów. Ponadto, jest to największa dachówka uniwersalna, którą można zastosować na różnych rodzajach dachów, zarówno tych o małym kącie nachylenia, jak i tych dużych oraz prostych. Duży format to także szybsza i bardziej efektywna praca dekarzy podczas montażu, duża oszczędność materiału i większa możliwość przesuwu (aż do 30 mm). Głęboki zamek górny i boczny ułatwia odprowadzanie wody opadowej z dachówki oraz zapewnia jej deszczoszczelność. Rubin 9V to stylowa, nawiązująca do klasyki dachówka, tworząca piękne i ponadczasowe pokrycia dachowe.

Rubin 9V, dachówka ceramiczna, marka Braas, kolor łupkowy
Rubin 9V, dachówka ceramiczna, marka Braas, kolor łupkowy
Braas

Topas 13V – charakterystyczny detal

Dachówka ceramiczna Topas 13V marki Braas bardzo często jest wybierana przez klientów jako alternatywa dla dachówki płaskiej. Jej kształt (tzw. półpłaski) wprowadza ciekawy, geometryczny akcent do stosunkowo wyważonego, klasycznego, prostokątnego kształtu. Taki profil dachówki pasuje zarówno do nowoczesnych budynków, jak i tych, których stylistyka powiązana jest z klasyką i tradycją. Dzięki charakterystycznemu kształtowi, Topas 13V dodaje dachom elegancji i wytworności. Wszystkie warianty kolorystyczne tej dachówki  - miedziany, brązowy, antracytowy, łupkowy, kasztanowy, tekowy i czarny - oraz wykończeniowe (błyszcząca glazura lub matowa angoba) pozwalają na znalezienie rozwiązania, które będzie idealnie współgrało z naszym gustem oraz z planowaną estetyką dachu i domu. Warto zwrócić uwagę również na rozwiązania techniczne, takie jak głęboki zamek górny i boczny, który zapewnia łatwe odprowadzanie wody opadowej i chroni budynek przed przenikaniem deszczu. Duży zakres długości krycia ułatwia układanie zarówno na nowych, jak i remontowanych dachach, zwiększając tolerancję rozstawu łat.

Szlachetny, dostojny wygląd dachówki Topas 13V to pewny i sprawdzony wybór dla wszystkich, którzy szukają klasycznych rozwiązań z nutą awangardy i nieoczywistości. Dopasowane pod kątem funkcjonalności, formy, barwy i materiału do dachówek kształtowych inne elementy systemu dachowego pozwalają stworzyć kompletny system dachowy od jednego producenta. Gwarantuje on perfekcyjne łączenia i pełną optymalizację wymiarów, kształtów, materiałów i kolorystyki. Kompletny system dachowy eliminuje ewentualne nieszczelności oraz zapewnia wizualną spójność dachu.

Klienci Braas najchętniej wybierają właśnie te modele dachówek ceramicznych. Sięgają po nie, szukając estetycznych kształtów i wyglądu, który będzie cieszył ich przez dziesiątki lat. Jednak bez względu na model, kolor, czy powierzchnię dachówki, sięgając po wariant ceramiczny mają również pewność najwyższej jakości i wytrzymałości produktu. To z kolei daje im poczucie bezpieczeństwa i wieloletniego spokoju.

Topas 13V, dachówka ceramiczna, marka Braas (2)
Topas 13V, dachówka ceramiczna, marka Braas (2)
Braas

Więcej informacji znajdziesz u dystrybutorów Braas, których można znaleźć w każdym regionie Polski. Wybierz swój wymarzony dach i ciesz się jakością na lata w nowej niższej cenie! Więcej informacji, wraz z wyszukiwarką dystrybutorów, znajdziesz na stronie:https://www.bmigroup.com/pl/wiadomosci/dachowki-braas-w-dobrej-cenie/

    Więcej o:

Skomentuj:

Dachówki ceramiczne Braas – 3 modele, które najchętniej wybierają klienci