Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Design: Artcopi - klasyczne francuskie meble

red.

Tradycyjne ręczne metody wykorzystywane na wszystkich etapach produkcji sprawiają, że meble Artcopi pełne są niepowtarzalnych szcegółów.

 
Marka Artcopi została założona w 1973 roku w miejscowości Cholet położonej nieopodal Nantes. Ta rodzinna firma specjalizuję się w ręcznej produkcji mebli inspirowanych francuskimi historycznymi stylami: Dyrektoriatu, Empir, Ludwika Filipa i Ludwika XV. Meble Artcopi powstają przy użyciu tradycyjnych rzemieślniczych technik z litego drewna czereśniowego   i dębowego, którego każdy kawałek jest starannie cięty i modelowany. Poszczególne części łączone są na czopy i kołki lub wszczepiane w jaskółczy ogon. Zmontowany mebel zostaje starannie polerowany i woskowany przez wykwalifikowanego rzemieślnika. Tradycyjne ręczne metody wykorzystywane na wszystkich etapach produkcji sprawiają, że meble  Artcopi pełne są niepowtarzalnych szcegółów.

Marka Artcopi została założona w 1973 roku w miejscowości Cholet położonej nieopodal Nantes. Ta rodzinna firma specjalizuję się w ręcznej produkcji mebli inspirowanych francuskimi historycznymi stylami: Dyrektoriatu, Empir, Ludwika Filipa i Ludwika XV. Meble Artcopi powstają przy użyciu tradycyjnych rzemieślniczych technik z litego drewna czereśniowego i dębowego, którego każdy kawałek jest starannie cięty i modelowany. Poszczególne części łączone są na czopy i kołki lub wszczepiane w jaskółczy ogon. Zmontowany mebel zostaje starannie polerowany i woskowany przez wykwalifikowanego rzemieślnika.

Skomentuj:

Design: Artcopi - klasyczne francuskie meble