Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Design: sofa Corques

red.

Najnowszy projekt czeskiej designerki Lucie Koldovy. Do produkcji sofy wykorzystano korek pochodzący z portugalskiej fabryki korków do butelek.

zeski projektant Lucie Koldova używane trwałego materiału, aby stworzyć bardzo nowoczesny design sofa dla belgijski projekt marki Per / użytkowania.Współczesna kanapa jest wykonana z korka - nieprzepuszczalny, elastyczny i odporny na ogień materiałów różnych zastosowań. W przypadku Sofa Corques, korek był idealny do rzeźbienia współczesnej sofę, którą następnie ozdobione kolorowymi Divina tkaniny od Kvadrat.Korek na dużą skalę Sofa została wyrzeźbiona z jednego bloku prasowanego korka, lakierowanej i doskonalona do odwołania się do wzroku i dotyku w subtelny jeszcze niezapomniany sposób.
 
Czytaj więcej: http://freshome.com/2014/09/09/cork-sofa-revived-from-bottle-cork-leftovers-curvaceous-corques-sofa/#ixzz3Cp0MmNlKWe wiem, dlaczego powinniśmy używać naturalnych materiałów w naszym domu, więc to elegancka sofa powinna zmieścić się w miejskich lub wiejskich nowoczesnej rezydencji. Wystawnego curvaceous ciało, ten nowoczesny korek kanapa wstrzymuje istotnych informacji w jej pięknie.Trwały blok korek jest rzeczywiście resztki produkcji z portugalskich fabryk butelki korka, dodając ekologiczny wymiar projektu wzrok. Mało prawdopodobne, aby dent, trwałe korek działa cuda w projektowaniu, gdy projektant bawi się nim. Widzieliśmy portrety na dużą skalę uczyniły z korka korki i push-pin kału / tabel. Nadszedł czas na coś większego, że popycha granice tego materiału jeszcze bardziej.

Czeska projektantka Lucie Koldova użyła tego trwałego materiału, aby stworzyć nowoczesną sofę dla belgijskiej marki Per/Use. kanapa jest impregnowana, elastyczna i ognioodporna.

Korek okazał się być idealnym materiałem do wyrzeźbienia współczesnej sofy, którą następnie ozdobiono kolorową tkaniną Divina firmy Kvadrat. Sofa Corques została wyrzeźbiona z jednego bloku prasowanego korka i następnie polakierowana.

Skomentuj:

Design: sofa Corques