Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dzięki Airbnb możesz wygrać nocleg w domu LEGO

red.

Niedawno otwarte centrum rozrywki - Dom LEGO i portal Airbnb organizują konkurs, w którym do wygrania jest noc w królestwie klocków.

Dom LEGO w Billund to interaktywny dom rozrywki, którego motywem przewodnim są oczywiście duńskie klocki. Zaprojektowany został przez pracownię architektoniczną BIG Bjarke Ingels. Jego konstrukcja trwała 4 lata, a do budowy wykorzystano ponad 25 mln klocków. Dla publiczności został otwarty we wrześniu tego roku. Teraz, dzięki współpracy między duńskim producentem zabawek i Airbnb, jedna rodzina będzie mogła na jedną noc zamieszkać w domu LEGO.

Za pośrednictwem portalu można aplikować o nocleg w domu LEGO. W zgłoszeniu wystarczy opisać, co by się zbudowało razem z rodziną, jeśli miałoby się nieograniczoną ilość klocków do wykorzystania. Zwycięzcy będą mogli nie tylko zrealizować swoje koncepcje, spędzić noc otoczeni milionami klocków, ale także zjeść lunch z głównym projektantem LEGO. Zanim jednak to nastąpi, goście będą mogli zamówić, co tylko chcą, układając swoją potrawę z klocków, zanim dwa przyjazne roboty zaserwują prawdziwe jedzenie.

Gdy dom będzie zamknięty dla publiczności, zwycięzcy będą mogli buszować po pokojach, zwiedzać i bawić się pod okiem eksperta LEGO. Dzieci z kolei będą zabawiane w strefach rozrywki, gdzie będą miały możliwość skonstruować samochód, zaprojektować miasto i znacznie więcej. 

Ostatnim przystankiem w podróży jest sypialnia, w której znajduje się 6-metrowy wodospad zrobiony oczywiście z LEGO. U jego podnóża będzie basen z klocków. Pośrodku basenu znajdują się dwa łóżka. Kolorowe sny gwarantowane! Rankiem goście opuszczą dom z zapasem LEGO. Czy są jacyś chętni na takie atrakcje?

    Więcej o:

Skomentuj:

Dzięki Airbnb możesz wygrać nocleg w domu LEGO