Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Garaż podziemny w domu jednorodzinnym

MP

Wyobraź sobie, że podjeżdżasz pod swoją posesję, pilotem otwierasz bramę i garaż, który wysuwa się spod ziemi, a Ty jednym ruchem wjeżdżasz w przez bramę i od razu parkujesz na miejscu, po czym wysiadasz, a Twoje auto chowa się pod ziemią. Cała operacja trwała kilkanaście sekund. Auto jest bezpieczne, a Ty cieszysz się przestrzenią wokół domu. Brzmi niewiarygodnie? Nic bardziej mylnego! Na rynek wchodzi właśnie SUpark – najnowsze rozwiązanie w obszarze parkowania - garaż podziemny. Zachwyca prostotą użytkowania i designem.

Garaż podziemny przydomowy
Garaż podziemny przydomowy
Fot. SUpark

Przez ostatnie 25 lat liczba samochodów osobowych jeżdżących po polskich drogach wzrosła czterokrotnie (dane z raportu NIK z 2019 roku). Niewspółmiernie do tej liczby rośnie liczba miejsc parkingowych, która jest ciągle za mała. Dotyczy to zarówno centrów miast, jak i parkingów osiedlowych. Na brak miejsca na posesjach skarżą się też właściciele jednorodzinnych domów, zlokalizowanych na obrzeżach miast.

Garaż podziemny - platforma

W odpowiedzi na tą potrzebę powstało rozwiązanie, które kierowane jest do właścicieli domów jednorodzinnych, których celem jest oszczędność miejsca na działce już na etapie projektowania albo tych, którym przybywa pojazdów do zaparkowania pod rodzinnym domem, a miejsca brakuje. SUpark sprawdzi się też przy inwestycjach developerskich, zarówno biurowych, jak i mieszkalnych. Ale nie tylko.

 

Prowadzimy rodzinny biznes związany z renowacją samochodów zabytkowych. Na naszej działce zaczęło brakować miejsca na kolejne samochody. Nie było możliwości wykupienia sąsiednich działek, a przechowywanie samochodów w innych miejscach było po prostu niewygodne. Dlatego właśnie pomyślałem, że jedynym rozwiązaniem byłby inteligentny parking podziemny. W planie są modyfikacje podstawowej wersji garażu w odpowiedzi na specyficzne potrzeby klientów. Pracujemy nad modułem utrzymującym stałą wilgotność, żeby jeszcze lepiej zabezpieczyć old timersy.

Łukasz Kożuchowski, pomysłodawca i właściciel marki SUpark
Garaż podziemny przydomowy
Garaż podziemny przydomowy
Fot. SUpark

Innowacyjny system parkowania łączy w sobie wiele zalet: oszczędza miejsce, jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dopasowuje się do otoczenia i zapewnia bezpieczeństwo. Nikt niepowołany nie dostanie się do samochodu. SUpark zapewnia też najlepsze warunki do jego przechowywania:

  • garaż jest wyposażony w system odprowadzania wody,
  • pod ziemią utrzymywana jest stała temperatura ok. 5 C (użytkownicy docenią to zwłaszcza zimą i przy wysokich temperaturach),
  • górna platforma została wyposażona w system przeciwoblodzeniowy, który zapobiega jej przymarzaniu przy ujemnych temperaturach
  • a w przypadku awarii prądu dostęp do pojazdu zapewni system awaryjny.

Więcej informacji o garażu przydomowym SUpark znajduje się na stronie www.supark.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Garaż podziemny w domu jednorodzinnym