Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Garderoby do przedpokoju - pomysły i inspiracje

AZ

Przedpokój to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie – warto zatem dobrze przemyśleć umeblowanie tej przestrzeni. Odpowiednio dobrana garderoba może znacznie ułatwić różne czynności.

Garderoby do przedpokoju - pomysły i inspiracje
Garderoby do przedpokoju - pomysły i inspiracje
Meble Firany

Przedpokój – wizytówka całego domu

Myśląc o wystroju wnętrza mieszkania czy domu, zazwyczaj nie myślimy o przedpokoju w pierwszej kolejności. Warto jednak poświęcić temu pomieszczeniu trochę uwagi – to pierwsze miejsce, które widzą nasi goście. Zarówno jego funkcjonalność, jak i wygląd mają zatem ogromne znaczenie. Możemy postawić na przykład na skorzystanie z ciekawej garderoby. Klasycznie stosuje się rozwiązania zamknięte, jednak w nowoczesnych wnętrzach popularność zyskują także garderoby otwarte.

Garderoby tapicerowane łączą design i funkcjonalność

Jeśli mamy do dyspozycji sporo przestrzeni, możemy postawić na garderobę, w której wnętrzu znajdują się szafki na buty z siedziskiem oraz wieszaki umieszczone na tapicerowanej ścianie z paneli. Odpowiednio dobierając kolory i materiały paneli oraz siedzisk, możemy nadać temu miejscu niesamowitego wyglądu i klasy. Możemy postawić na przykład na welurową tkaninę obiciową, która zapewnia niesamowite walory estetyczne, a jednocześnie jest łatwa w czyszczeniu. Do przedpokoju trafiają nie tylko buty i odzież wierzchnia z zabrudzeniami z zewnątrz, ale także różnorodne przedmioty, które przynosimy ze sobą do domu – z tego względu utrzymanie porządku może być ciężkie. Łatwość czyszczenia jest tutaj niezwykle ważną zaletą.

Sięgając po tapicerowane panele, możemy wybierać spośród różnorodnych barw, aby podkreślić styl wnętrza. Możemy na przykład postawić na stonowane kolory, które subtelnie komponują się z całością przedpokoju. W niektórych pomieszczeniach lepiej sprawdzi się jednak odważniejszy wybór – warto rozważyć propozycje takie jak żółć, czerwień czy mocny róż. W renomowanych sklepach internetowych, takich jak meblefirany.pl, możemy znaleźć szeroki wybór garderób tapicerowanych z szafkami na buty i wieszakami: zarówno proste modele, jak i produkty do naprawdę sporych pomieszczeń, a także rozwiązania do umieszczenia w rogu.

Garderoby z szafami – porządek i elegancja

Każdy, kto ceni sobie łatwość utrzymania porządku w domu, doceni walory mebli pozbawionych przeszkleń czy otwartych przestrzeni. Takie rozwiązania zdecydowanie sprzyjają zachowaniu czystości. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem w wyborze garderoby do przedpokoju będzie wykorzystanie mebli z zamkniętymi szafami, szafkami na buty i szufladami. Oprócz porządku zapewnią one dodatkowe przestrzenie na magazynowanie podręcznych rzeczy, takich jak parasolki czy nakrycia głowy, których nie zapewniają garderoby bez zamykanych szafek. Warto ponownie przyjrzeć się ofercie sklepu meblefirany.pl. Przykładem takiego rozwiązania jest model Garderoba typ 04, w której skład wchodzą zamykana szafa z lustrem zewnętrznym i szufladą, szafka na buty i trzy wieszaki umieszczone na panelach.

Dla osób, które chcą schować wszystko w zamkniętych szafach, odpowiednim rozwiązaniem może być szafa do garderoby SR1 Smart, która dzięki swoim dużym rozmiarom może pomieścić odzież nawet całkiem sporej rodziny. Jeżeli na urządzenie przedpokoju chcemy wydać jak najmniejsze kwoty, możemy sięgnąć po panel i szafkę dolną, tak jak przy modelach EVO Garderoba EGD113. Tutaj kolor panelu nadaje wnętrzu charakteru. Takie rozwiązania są też idealne do małych przestrzeni, gdzie nie zmieszczą się głębokie szafy.

    Więcej o:

Skomentuj:

Garderoby do przedpokoju - pomysły i inspiracje