Jakie płytki do mieszkania wybrać?

sponsorowany

Kupno odpowiednich płytek podłogowych to wcale nie takie łatwe zadanie. Wybór wśród propozycji jest bowiem ogromny, a Ty musisz postawić na jeden konkretny model. Co najważniejsze, musi on spełniać zarówno warunki wizualne, jak i wszystkie te związane z funkcjonalnością. Jego parametry techniczne muszą być dostosowane do warunków oraz do pomieszczenia, w jakim się znajdą. Zadania nie ułatwia fakt, że płytki podłogowe to jednak element, który wybiera się na lata. Gdy po roku stwierdzisz, że powierzchnia jednak Ci się nie podoba, jej wymiana będzie przedsięwzięciem kosztownym i czasochłonnym. Dlatego też podejmij tę decyzję z dużą rozwagą. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pozwolą Ci wybrać najlepsze płytki do Twojego domu.

Jakie płytki do mieszkania wybrać?
Jakie płytki do mieszkania wybrać?
Porcelanosa

Stylowe płytki podłogowe — czyli materiał, kolor i wzór 

Jednym z najważniejszych producentów płytek na świecie, jest Porcelanosa. Płytki tej firmy wyróżniają się niezwykłą solidnością oraz niezwykłym wzornictwem. Z tego też powodu są one jednymi z najczęściej polecanych produktów w tej kategorii. Nie da się ukryć, że estetyka płytek to jedna z najważniejszych kwestii przy ich wyborze. Istotny jest tu jednak nie tylko sam ich wygląd, ale i dopasowanie do wnętrza. Musisz więc pamiętać, aby dobrze komponowały się one ze stylistyką Twojego domu. Zwróć uwagę na kolorystykę i wykończenie. Jasne płytki optycznie powiększą wnętrze, ciemne natomiast stworzą niepowtarzalny klimat. 

Stylowe płytki podłogowe
Stylowe płytki podłogowe
Porcelanosa

Solidne płytki podłogowe — gdzie kupić? 

Planujesz remont i szukasz idealnych płytek? Pamiętaj, że podłoga to przeważnie jednorazowa inwestycja. Dlatego też postaw na najlepszą jakość. Dzięki temu płytki będą sprawdzać się doskonale przez lata. W tym przypadku nie sposób ponownie nie wspomnieć o marce Porcelanosa. W jej asortymencie dostępny jest ogromny wybór wśród kafli o różnych wykończeniach. Wśród nich znajdziesz nowoczesne, imitujące kamień beton, czy też ponadczasowy marmur, eleganckie i ozdobne mozaiki, a także płytki drewnopodobne.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego najlepszym wyborem jest Porcelanosa. Płytki tej firmy sprawdzą się w dosłownie każdym wnętrzu. Są świetne zarówno do pokoju dziennego i sypialni, jak i do pomieszczeń takich jak kuchnia lub łazienka, w których panuje spora wilgoć, a płytki narażone są na zabrudzenia. 

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Jakie płytki do mieszkania wybrać?