Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Klimatyzator monoblokowy bez jednostki zewnętrznej

MP

inVISE Water to jedyny klimatyzator monoblokowy bez jednostki zewnętrznej, który może zastąpić grzejnik dzięki wężownicy wodnej.

Klimatyzator
Klimatyzator inVISE Water bez jednostki zewnętrznej
Fot. inVISE Water

inVise WATER, dzięki wężownicy wodnej, może być montowany w miejscu grzejnika domowego, nie tracąc swojej funkcji, w efekcie poprawiając efektywność dystrybucji ciepła.

Klimatyzator do miasta, który chłodzi i grzeje

inVise Water to klimatyzator bez jednostki zewnętrznej, zaprojektowany specjalnie w celu zapewnienia zgodności z przepisami miejskimi z poszanowaniem praw dekoracji architektonicznych lub po prostu dla tych, którzy nie lubią oglądać jednostek zewnętrznych konwencjonalnych klimatyzatorów. Klimatyzator łączy w sobie kilka funkcji: klimakonwektory w trybie ogrzewania, podłączone do kotła. Klimatyzacja latem.

Ta szczególna funkcja, klimakonwektor + pompa ciepła, ma tę zaletę, że posiada jeden produkt, który może pełnić obie funkcje, klimakonwektor + monoblokowy klimatyzator. Kompensuje spadek wydajności pompy ciepła powietrze-powietrze, gdy temperatura zewnętrzna staje się bardzo niska.

Klimatyzator
inVISE Water
Fot. inVISE Water

Klimatyzator inVise WATER - zalety

  • Łatwy montaż dzięki dwóm prostym otworom w ścianie o średnicy 16 cm i podłączeniu do obwodu grzejnikowego klasyczną rurką 12 mm.
  • Dzięki funkcji hybrydowej produkt jest w stanie zapewnić maksymalną efektywność termiczną i sezonową (SCOP) nawet w szczególnie trudnych warunkach zewnętrznych.
  • Super kompaktowe wymiary 100 x 58 cm grubość 23cm.
  • Na życzenie istnieje możliwość dostarczenia kratek niewidocznych, zatwierdzonych we wszystkich miastach sztuki takich jak Wenecja, Florencja, Rzym, Florencja, Rzym
  • Na życzenie można zainstalować urządzenie Wi-Fi, aby zarządzać maszyną w dowolnym miejscu za pomocą prostej aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym.
    Więcej o:

Skomentuj:

Klimatyzator monoblokowy bez jednostki zewnętrznej