Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcja Koobik - komody i szafki marki Talukko

Komody i szafki z serii Koobik mogą być dowodem na to, że również do przechowywania można podejść kreatywnie. Z pozoru prostą funkcjonalność marka Talukko ubrała w niebanalną, nowoczesną formę i modną kolorystykę.

W rodzinie siła. A kiedy w tej rodzinie pojawia się pasja do pracy z drewnem, jest tylko kwestią czasu, kiedy ktoś wpadnie na pomysł, aby efekty tej pracy wykorzystać do stworzenia biznesu. Tak powstała polska marka Talukko, która specjalizuje się w produkcji oryginalnych drewnianych szafek i komód.

Projektowanie mebli powierzono projektantom z poznańskiego Studio Motiv. Ta twórcza kooperacja zaowocowała serią nowoczesnych mebli, inspirowanych światowym designem. Do produkcji wykorzystywany jest wysokogatunkowy materiał, który zapewnia jakość i wygodę użytkowania na lata. Kolory dobrano w taki sposób, by meble wpisały się w trendy obowiązujące w aranżowaniu wnętrz, ale również, aby we wnętrzu monochromatycznym mogły być ozdobą samą w sobie.

Duży nacisk położono na kompozycję "wnętrza" każdego mebla - szuflady i półki przeplatają się wzajemnie w sposób przypominający nieco obrazy Pieta Mondriana - ale z o wiele subtelniejszą kolorystyką. Talukko zadbało również o detale - meble umieszczone na nóżkach wydaję się być lżejsze, a drewniane gałki meblowe przełamują nieco surowy charakter minimalistycznych płaszczyzn.

Kolekcja Koobik - komody i szafki marki Talukko

Kolekcja Koobik to wielofunkcyjne meble do przechowywania, które możemy zorganizować według własnego uznania. Możliwość personalizowania mebli to obecnie jeden z najbardziej pożądanych trendów - w meblach marki Talukko mamy do dyspozycji wymienne kubiki w wyjątkowych kolorach, które pomogą nam lepiej dopasować komody i szafki do aranżacji naszego mieszkania. Same kubiki mogą z kolei stanowić bazę do stworzenia całkiem nowej kompozycji do przechowywania, które będzie funkcjonowała samodzielnie, w oderwaniu od szafek i komód.

Skomentuj:

Kolekcja Koobik - komody i szafki marki Talukko