Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kominki w nowoczesnych wnętrzach – płyty z betonu architektonicznego

AZ

Kominek to nieodłączna część każdego nowoczesnego salonu. Stanowi nie tylko dodatkowe źródło ciepła, ale jest także prawdziwą ozdobą wnętrza i przyczynia się do kreowania w nim przyjemnej, domowej atmosfery. Kominek to element, który wyraźnie wyróżnia się z całości aranżacji i szybko przyciąga spojrzenia, dlatego tak ważne jest, aby dobrze zastanowić się nad wyborem materiałów na jego obudowę. Dekorując kominek możemy swobodnie manewrować wyglądem naszego salonu, podkreślając panujący w nim styl architektoniczny albo łamiąc go i wprowadzając do aranżacji kolorystyczny lub kompozycyjny kontrast. Odpowiednio dopasowany materiał, a także jego kolor i struktura, pozwolą Ci na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji, która długo pozostanie w pamięci każdego, kto przekroczy próg Twojego domu.

płyty z betonu na kominku
płyty z betonu na kominku
Luxum

Naszym wyborem nr 1 na obudowę kominkapłyty z naturalnego betonu architektonicznego Creative Concrete. To rozwiązanie stanowi idealne połączenie funkcjonalności, żywotności i zjawiskowej estetyki. Płyty z nowoczesnego betonu architektonicznego zostały stworzone z miłości do wyjątkowych rozwiązań architektonicznych – charakteryzują się najwyższą jakością, unikalnym designem, a także trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wybierając płyty mamy pewność, że posłużą nam przez wiele lat i nie będziemy musieli mierzyć się z koniecznością szybkiego remontu naszego pokoju dziennego. Beton architektoniczny łączy w sobie sentyment do tradycyjnych koncepcji z zamiłowaniem do nowoczesnych trendów, równocześnie odzwierciedlając współczesną tendencję do tworzenia wnętrz przyjaznych środowisku.

W 100% naturalny beton architektoniczny od Luxum® nie zawiera sztucznych włókien szklanych ani polipropylenowych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza dzieci, astmatyków i alergików, jest całkowicie bezpieczny i znajduje się pod stałą kontrolą jakości. Jest odporny na promieniowanie UV, nie pyli, nie żółknie, nie blednie i nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu.

Luxum
Luxum
Luxum

Decydując się na płyty z betonu architektonicznego, możesz wybierać spośród wielu dostępnych rozmiarów, co umożliwi Ci swobodne tworzenie aranżacji, a także łączenie płyt z innymi materiałami. Masz też do dyspozycji szeroką gamę atrakcyjnych kolorów, zawierającą klasyczne odcienie szarości, biel, czerń, a także kolory imitujące inne naturalne tworzywa, takie jak cegła czy stal Corten. Pozwoli Ci to na precyzyjne dopasowanie płyt do wybranego przez Ciebie stylu architektonicznego, a także do reszty znajdujących się w salonie elementów. Możesz także zdecydować się na jedną z sześciu wyjątkowych struktur powierzchni – do wyboru masz m.in. płyty gładkie, a także średnio i mocno porowate.

Lekkie płyty z betonu architektonicznego są niezwykle proste w obróbce i montażu. Można je z łatwością przycinać do wybranych formatów zależnie od wielkości i kształtu naszego kominka. Płyty można także docinać pod kątem 45 stopni, co umożliwia swobodne ich łączenie. Bez problemu wytniesz w nich także odpowiednie otwory na nawiewniki. Decydując się na płyty z betonu architektonicznego, szybko zrealizujesz swoje marzenie o nowoczesnym i zachwycającym wizualnie salonie.

płyty z betonu architektonicznego
płyty z betonu architektonicznego
Luxum

Płyty na obudowie kominka świetnie sprawdzą się w każdym stylu architektonicznym. Stanowią idealne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy tworzysz aranżację industrialną lub aranżację nowoczesną z elementami stylu industrialnego. Chcąc wykreować wnętrze o surowym, loftowym klimacie, zdecyduj się na płyty ciemniejsze i bardziej porowate, natomiast jasny i gładki beton będzie odpowiedni podczas tworzenia klasycznych i minimalistycznych aranżacji. Płyty z betonu architektonicznego dobrze komponują się z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak kamień, cegła czy drewniane lamele dekoracyjne, ale ich subtelny i uniwersalny design świetnie sprawdzi się w każdej możliwej kompozycji.

Płyty z betonu architektonicznego do szybkiego montażu na klej lub kotwy, nadają się tak do wnętrz prywatnych, jak i publicznych. Oprócz kominków mogą być stosowane na ściany wewnętrze, elewacje, schody, posadzki, tarasy czy ogrodzenia.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kominki w nowoczesnych wnętrzach – płyty z betonu architektonicznego