Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Krzesła ogrodowe - drewniane, plastikowe? Jakie krzesło wybrać?

MP, Katarzyna Jodłowska

Tarasy, balkony i ogródki przydomowe to właściwie jedyne teraz miejsca, gdzie możemy cieszyć się słoneczną pogodą. Żeby tak się stało, trzeba najpierw urządzić wygodny i efektownie wyglądający kącik do relaksu na świeżym powietrzu. Przedstawiamy kilka inspirujących propozycji.

Krzesło ogrodowe
Fotel ogrodowy Jane Wood
Dutchhouse.pl

Bohaterami ogrodowej czy balkonowej aranżacji są siedziska. Musi ich być co najmniej tyle, ilu jest domowników. Jakie wybrać?

Jakie krzesła ogrodowe wybrać?

Ta  decyzja powinna zależeć tylko od miejsca na nie przeznaczonego. Jeśli przestrzeń do zagospodarowania jest mała, radzimy zdecydować się na krzesła albo nieduże fotele. Takie zgrabne i lekkie, ale zapewniające wygodę siedziska oferują marki Dutchbone, Woood czy Orange Line. Na niedużym tarasie czy działce znakomicie sprawdzą się również ławki, na których mogą usiąść dwie osoby. Świetne projekty ma między innymi firma Woood!

Meble ogrodowe - z jakiego materiału wybrać?

Krzesła ogrodowe plastikowe

Dokonując wyboru, warto zwrócić uwagę nie tylko na formę i funkcjonalność mebli, ale także na ich walory użytkowe, szczególnie na to, z czego zostały zrobione. Na zewnątrz dobrze sprawdzą się wysokiej jakości tworzywa sztuczne, którym nie zaszkodzi ani promieniowanie UV, ani deszcz.

Krzesła ogrodowe drewniane

Odporne na czynniki atmosferyczne są również niektóre gatunki drewna, między innymi akacja. Właśnie z takich materiałów powstały prezentowane tu krzesła, fotele i stoliki. Przetrwają lata w pięknym stanie!

Nowoczesne meble ogrodowe

Stoły i krzesła ogrodowe

Komfortowego relaksu same siedziska jednak nie zagwarantują. Do tego są jeszcze potrzebne stoliki, na których można postawić filiżankę kawy i szklankę wody oraz położyć telefon czy książkę, by zawsze były pod ręką. Najlepiej łatwe do przestawiania. Takie modele proponuje Orange Line. Mają małe wymiary i rączkę na blacie, dzięki czemu bez wysiłku przeniesiemy się z nimi i z tym, co na nich leży, w inne miejsce, podążając za przesuwającymi się promieniami popołudniowego słońca.

Krzesła ogrodowe składane

Przy wyborze krzeseł i ławek ogrodowych warto zwrócić uwagę na to czy można je łatwo złożyć. Taka funkcja jest bardzo przydatna podczas przechowywania ich przez zimę lub wówczas gdy mamy do dyspozycji mały balkon lub taras.

Wszystkie pokazane na zdjęciach produkty można kupić przez Internet z dowozem do domu na stronie  dutchhouse.pl

Krzesło ogrodowe
Cantik Dutchbone
Dutchhouse.pl
    Więcej o:

Skomentuj:

Krzesła ogrodowe - drewniane, plastikowe? Jakie krzesło wybrać?