Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Limitowana seria urządzeń Thermomix® TM6 i Kobold VC100

mat. prasowe

Tylko w marcu na polskim rynku dostępna jest limitowana edycja urządzenia Thermomix® TM6 i bezprzewodowego odkurzacza Kobold VC100 w kolorze czarnym.

Edycja limitowana urządzeń Thermomix® TM6 i Kobold VC100
Edycja limitowana urządzeń Thermomix® TM6 i Kobold VC100
mat. prasowe

Firma Vorwerk zdecydowała się na odstąpienie od swoich kultowych kolorów – bieli, zieleni i szarości – które wyróżniają design urządzeń Thermomix® i Kobold, na rzecz produkcji krótkiej serii unikatowych, czarnych produktów.

Magdalena Kruk-Ołpińska, kierownik działu marketingu Vorwerk Polska, mówi:

„Firma Vorwerk przywiązuje wagę zarówno do nowoczesnej technologii, jak też do wyglądu urządzeń i akcesoriów wpisując się w aktualne trendy. Łączymy piękno z nowoczesnością, a ergonomiczne rozwiązania i moc ułatwiają korzystanie z naszych urządzeń bez wysiłku i z przyjemnością. Czarną, limitowaną edycją spełniamy kolejne marzenie naszych klientów”.

Jeśli do tej pory marzyłeś/aś o urządzeniach od Vorwerk, ale sprzęty w jasnej kolorystyce nie pasują do wnętrz w twoim domu, teraz masz wyjątkową okazję, by wyposażyć je w elegancki, czarny Thermomix® TM6 oraz sprytny ręczny odkurzacz Kobold VC100. Limitowana wersja doskonale komponuje się z ciemnymi meblami i blatami kuchennymi, chłodnym elementami ze stali czy wykonanymi z mahoniu, wiśni oraz innych głębokich odcieni drewna. Edycja limitowana czarnych urządzeń Thermomix® TM6 i Kobold VC100 jest dostępna tylko w marcu 2022 roku.

Mimo, iż czarne urządzenie Thermomix® TM6 dostępne jest w ofercie limitowanej czasowo i ilościowo, jego cena jest taka sama, jak urządzenia w białej obudowie. Nie zmieniają się również jego funkcje – premierowy czarny TM6 też pomaga przygotować pyszne dania niemal bez wysiłku łącząc się z platformą Cookidoo®, gdzie dostępnych jest prawie 5000 przepisów w języku polskim - i gdzie od niedawna można również zapisywać lub edytować własne ulubione przepisy. TM6 w czarnej obudowie łączy w sobie również ponad 20 innych sprzętów kuchennych - pomaga między innymi w ważeniu, siekaniu, mieszaniu, ubijaniu, blendowaniu, wyrabianiu ciasta, karmelizowaniu, gotowaniu metodą sous-vide, a dzięki nowej osłonie noża miksującego z funkcją obierania - nawet w obieraniu ziemniaków!

Natomiast Kobold VC100 w limitowanej czarnej edycji – mały, bezprzewodowy odkurzacz ręczny w stylowej obudowie będzie zawsze pod ręką, gdy tego potrzebujesz. Szybko sprzątniesz nim kuchnię w trakcie gotowania lub stół po posiłku.

Urządzenie Thermomix® TM6 w limitowanej czarnej edycji jest dostępne w sprzedaży bezpośredniej u przedstawicieli handlowych. Natomiast Kobold VC100 kupisz w sklepie internetowym Vorwerk lub taniej w zestawie z jednym z systemów do utrzymania czystości Kobold VB100 u doradców klienta.

Cena urządzeń jest taka sama jak urządzeń w wersji białej:

  • Thermomix® TM6 kosztuje 5495 zł
  • Kobold VC100 kosztuje 499 zł
Edycja limitowana urządzeń Thermomix® TM6 i Kobold VC100
Edycja limitowana urządzeń Thermomix® TM6 i Kobold VC100
mat. prasowe
Kobold VC100
Kobold VC100
mat. prasowe
Thermomix® TM6
Thermomix® TM6
mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Limitowana seria urządzeń Thermomix® TM6 i Kobold VC100