Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Listwy sufitowe - nowoczesna i funkcjonalna dekoracja każdego wnętrza

Artykuł sponsorowany

Każdy, kto choć raz w swoim życiu miał za zadanie zaaranżować wnętrze, zdaje sobie sprawę z tego, jak duże jest to wyzwanie. Należy bowiem zwracać uwagę na dosłownie każdy detal, ponieważ to od nich zależy efekt końcowy. Jednym z rozwiązań, na które decyduje się wielu projektantów, jest wykorzystanie w przestrzeni mieszkalnej, ale nie tylko listew sufitowych. Zobaczmy, do czego pasuje ten element oraz czym kierować się przy jego wyborze, aby nie żałować później swojej decyzji.

Listwy sufitowe - nowoczesna i funkcjonalna dekoracja każdego wnętrza
Listwy sufitowe - nowoczesna i funkcjonalna dekoracja każdego wnętrza
4Wall

Dekoracyjne listwy sufitowe to prawdziwy hit ostatnich sezonów, który z pewnością przez długi okres nie wyjdzie z mody. Produkt ten nie tylko świetnie wygląda i potrafi w znaczący sposób odmienić charakter danego wnętrza, ale jest też niezwykle funkcjonalny. Choćby dlatego warto zastanowić się nad zakupem i montażem listew przysufitowych w swoim mieszkaniu, domu czy biurze. Sprawdźmy, jakie rozwiązania w tym zakresie możemy znaleźć na rynku i na czym się skupić przy wyborze tego najlepszego.

Listwy przysufitowe - do jakich aranżacji pasują?

Listwy ozdobne sufitowe można wykorzystać dosłownie w każdym wnętrzu i to niezależnie od dominującej kolorystyki czy tego, w jakim stylu zostało urządzone. Listwa przysufitowa jest na tyle uniwersalnym dodatkiem, że pasuje zarówno do nowoczesnej estetyki, jak i stylu glamour, art deco, boho, skandynawskiego, klasycznego i wielu innych. Tego typu sztukateria może być wyróżniającym się elementem albo po prostu uzupełniać całą aranżację. Listwy sufitowe można zamontować w dowolnym pomieszczeniu, od sypialni, przez salon, biuro czy przedpokój, a kończąc na kuchni, a nawet łazience. Produkt ten jest bowiem tworzony z odpornego na wilgoć, wodę i uszkodzenia mechaniczne poliuretanu.

Listwy przysufitowe - do jakich aranżacji pasują?
Listwy przysufitowe - do jakich aranżacji pasują?
4Wall

Jakie listwy sufitowe wybrać?

Kupując listwy na sufit, warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, jaki konkretnie efekt chcemy uzyskać i do jakiego wnętrza ma pasować listwa. Wybór jest bardzo szeroki i obejmuje listwy gładkie, jak i zdobione, w tym pałacowe itp. Należy zwrócić szczególną uwagę na wymiary, a dokładnie wysokość samej listwy oraz to, czy jest montowana do ściany czy do sufitu. Większość z nich posiada tunel, w którym można ukryć przewody, a ponadto, zainteresowaniem cieszą się listwy LED, czyli te, które umożliwiają przyklejenie taśmy ledowej. Listwa sufitowa powinna być więc dobrana do indywidualnych potrzeb i możliwości oraz dopasowana do warunków technicznych każdego z pomieszczeń. Zarówno listwy sufitowe z miejscem na pasek LED, jak i te klasyczne modele znajdziesz na https://4wall.pl/163_listwy-sufitowe.

Jakie listwy sufitowe wybrać?
Jakie listwy sufitowe wybrać?
4Wall

Dlaczego warto zamontować listwy dekoracyjne sufitowe?

Listwa dekoracyjna sufitowa to bardzo praktyczne rozwiązanie, które charakteryzuje się przede wszystkim trwałością, lekkością oraz wyjątkowym, nowoczesnym designem. Chodzi zarówno o listwy przysufitowe gładkie, zdobione czy jakikolwiek profil sufitowy. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór listew, które różnią się między sobą wymiarami, ilością zdobień, a także dodatkowymi udogodnieniami. W tym listwy przysufitowe do łazienki i innych pomieszczeń, które można zamontować samodzielnie za pomocą specjalnego kleju.

Listwa podsufitowa jest łatwa w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką. Ponadto, dostępne u nas produkty są wykonane z białej masy, ale nie ma przeszkód, aby pomalować je na dowolny kolor, dzięki czemu będzie spójna z innymi elementami dekoracyjnymi i nie tylko. Należy wykorzystać do tego farbę, która w swoim składzie nie posiada rozpuszczalników. Szeroką ofertę listew sufitowych i innych listew dekoracyjnych znajdziedz na stronie https://4wall.pl/, gdzie doradcy chętnie pomogą Ci wybrać produkt, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby.

    Więcej o:

Skomentuj:

Listwy sufitowe - nowoczesna i funkcjonalna dekoracja każdego wnętrza