Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble i dodatki na balkon i taras z DESA Home

MP

Długie, ciepłe wieczory, przyjemne popołudnia i słoneczne poranki. Czerwiec pozwala cieszyć się początkiem lata. Najchętniej w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, a jeśli we wnętrzu, to tylko wypełnionym kolorami!

Krzesła ogrodowe
Krzesła ogrodowe
Fot. Marcin Koniak/Desa Home

Stylowo i wygodnie

Czerwiec to czas na aranżacje balkonów i tarasów. Piękna pogoda i rozbudzona przyroda sprawiają, że staramy się jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz. Wśród propozycji DESA Home meble na taras, ceramika i naczynia, które sprawią, że każdy posiłek stanie się również wizualną ucztą. 


Z propozycji meblowych między innymi metalowe krzesła siatkowe Henryka Sztaby, według projektu z 1968 roku. Występują w wielu różnych kolorach – klasycznych, stonowanych – czernie, biele, szarości oraz całej palecie barw – zarówno intensywnych odcieniach, jak i subtelnych pastelach. Dla tych, którzy szukają kompletu foteli ze stolikiem, DESA Home proponuje zestaw mebli z lat 70. – dwa fotele i taboret, metalowe z elementami z tkaniny, dzięki czemu są wygodne i praktyczne. Na wiklinowych fotelach Władysława Wołkowskiego można się odprężyć z książką, a dla wszystkich poszukujących współczesnego designu propozycją może być nowoczesne krzesło Oskara Zięty “Jchair”, będące synergią designu i technologii. 


Ozdobą letniego stołu staną się metalowe, szklane i ceramiczne naczynia. Projekty wybitnych polskich twórców sprawią, że każdy posiłek będzie jeszcze większą przyjemnością. Owoce na metalowych paterach, orzeźwiająca lemoniada w zestawie do napojów Zbigniewa Horbowego, wino w komplecie Jana Sowińskiego, a sezonowe sałatki serwowane na dekoracyjnych talerzach i misach. 

 

Kolorowe wnętrze na lato

Barwne dodatki do wnętrza ożywią przestrzeń i dodadzą energii. Malowana ceramika i szkło, przez które przechodzą promienie światła, sprawiają, że pokój nabiera charakteru. Czerwcową aurę przywodzą na myśl dodatki, które oddają blask zachodzącego słońca. Wazony Czesława Zubera i Zbigniewa Horbowego, makata Karoliny Bułhakowej, dzbanki i szklanki z lat 60. i 70., szklane wazony i kieliszki. 

Sztuka od serca 

Czerwiec to również sezon ślubnych uroczystości. Letnia atmosfera sprzyja pięknym ceremoniom, a uświetniają je niezapomniane prezenty, które z myślą o młodej parze wyszukują bliscy i przyjaciele. Przy wyborze podarunku często decydujemy się na obiekt do domu, który przez lata będzie służył i przypominał miłe chwile. 

Takim elementem coraz częściej staje się designerskie obiekty do domu – srebra, zastawa stołowa jak również sztuka współczesna. Wyjątkowe obiekty, które nadają się nie tylko na prezent dla pary, ale również na urodziny i nadchodzący Dzień Ojca.

    Więcej o:

Skomentuj:

Meble i dodatki na balkon i taras z DESA Home