Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble od celebrytów

red.

Paged Meble poprosił  Natalię Kukulską, Oliviera Janiaka i Michała Piróga o zaprojektowanie wyjątkowej kolekcji mebli.

Idea zainicjowania pierwszej w branży meblarskiej Celebrities line narodziła się podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, gdzie ekipa "Co za tydzień" wraz z Michałem Pirógiem i Natalią Kukulską odwiedziła stanowisko Paged Meble. Aby dokładnie zrozumieć proces i możliwości produkcyjne, gwiazdy odwiedziły fabryki Paged Meble w Jarocinie, Jasienicy i Sędziszowie. Każda z osób wybrała dowolny mebel, miała pełną swobodę przy projektowaniu i czuwała nad procesem jego modelowania. Ze swojej strony Paged Meble zapewnił zespół współpracujących konsultantów i konstruktorów, dzięki którym zaprojektowane meble są ergonomiczne i trwałe.

Natalia Kukulska zaprojektowała wyjątkowe łóżko z litego drewna. Mebel wykonany z naturalnych materiałów nazwała "Eko-sen".

Olivier Janiak stworzył zestaw półek na książki i płyty CD lub DVD, który nazwał "Zestawem Intelektualnym". Półki mogą być ustawiane razem, bądź osobno, a zamontowane małe kółeczka umożliwiają łatwe zmiany w aranżacji.

Michał Piróg natomiast nawiązał do wstążeczek, symbolizujących walkę z chorobami XXI wieku i tak powstało "Nieobojętne krzesło". Swój projekt określił mianem wegetariańskiego, ponieważ do produkcji jego krzesła nie wykorzystuje się klejów pochodzenia zwierzęcego.

Oficjalna prezentacja modeli kolekcji Celebrities line odbędzie się w niedzielę, 22 maja na Street of Design w Warszawie.

Skomentuj:

Meble od celebrytów