Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w beżach i szarościach

red.

Jasne kolory i dużo drewna. Zaglądamy do 60-metrowego mieszkania, inspirowanego latami 50. i skandynawskim stylem.

Musimy Wam się przyznać, że bardzo lubimy projekty rosyjskiego biura INT2 Architecture. Chociaż są to tylko wizualizacje, każdy szczegół jest tu bardzo dokładnie przemyślany.

Dziś zaglądamy do 60-metrowego mieszkania w Petersburgu. Zostało one zaprojektowane dla pary młodych ludzi, ceniących sobie wzornictwo z połowy XX wieku. Właściciele chcieli, aby ich mieszkanie było ciepłe, przytulne i pełne jasnych kolorów.

Architekci wykorzystali meble z lat 50. i wpletli je w nowoczesne, pełne geometrycznych wzorów, inspirowane skandynawskim stylem wnętrze. Powstała jasna i niebanalna przestrzeń.

Mieszkanie składa się z długiego przedpokoju, salonu, kuchni z jadalnią, garderoby, sypialni, łazienki i toalety. Podłogi z jasnego drewna i ściany pomalowane na jasno-szary kolor sprawiają, że mieszkanie zdaje się być pełne światła. Bardzo podobają nam się graficzne akcenty. Płytki w geometryczne wzory pojawiają się zarówno w przedpokoju, jak i w łazience. Ścianę jadalni zdobi szara tapeta w białe krzyżyki. W sypialni taką samą tapetę, ale w odwrotnych kolorach.

Podoba nam się to mieszkanie! A Wam? Czekamy na Wasze komentarze!

Skomentuj:

Mieszkanie w beżach i szarościach