Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

New Atelier Cubes od Ćmielów Design Studio

Wiktoria Głodowska

New Atelier i New Atelier Cubes to doskonale zaprojektowana porcelana od Ćmielów Design Studio. Przyjrzymy się jej dokładniej.

Porcelanę New Atelier pokazywaliśmy wam już jakiś czas temu. Zaprojektowana przez Marka Cecułę - dyrektora artystycznego Ćmielów Design Studio, cenionego na całym świecie artystę i ceramika - podbiła nie tylko nasze serca. Prosta, minimalistyczna porcelana  otrzymała wiele prestiżowych nagród, ponadto została włączona do zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie i we Wrocławiu. 

Mix and match - mieszaj i łącz

New Atelier to porcelana, która zachęca do zabawy i eksperymentów. Zaprojektowana została zgodnie z trendem "mix and match" (pol. "mieszaj i łącz"). Elementy można łączyć w dowolny sposób, tworząc różnokolorowe zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Co ważne, każda z tych kombinacji będzie wyglądać świetnie! Poszczególne naczynia dostępne są w białej, minimalistycznej wersji oraz z graficzną dekoracją z niebieskich, czerwonych i zielonych pasków.

New Atelier Cubes

Jest też druga odsłona kolekcji. New Atelier Cubes powstała przy udziale Edyty Cieloch. Białe filiżanki, talerzyki czy mleczniki zdobią lekkie, wielokolorowe sześciany w pozornie przypadkowych układach, tworząc głębię iluzji.

Musimy przyznać, porcelana New Atelier od Ćmielów Design Studio jest na naszej liście "TOP 10" polskiego współczesnego wzornictwa.

Ceny:

- New Atelier, porcelana, zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób - 400,37 zł; zestaw do kawy na 6 osób - 123 zł (dostępny w sprzedaży na sztuki).

- New Atelier Cubes, porcelana, zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób - 400,37 zł; zestaw do kawy na 6 osób - 123 zł (dostępny w sprzedaży na sztuki).

    Więcej o:

Skomentuj:

New Atelier Cubes od Ćmielów Design Studio