Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe fotele Rock od polskiej marki Vank. Zainspirowane muzyką

red.

Marka Vank oferuje nowoczesne meble do domu i biura. Mimo młodego wieku już zdobywa prestiżowe nagrody. Teraz pokazała nowy fotel, a właściwie siedzisko z rockowym rodowodem.

Nowe siedzisko marki Vank ma bardzo sugestywną nazwę - Rock, która ma symboliczne znaczenie. Wzięła się bowiem od stylu muzycznego, który opiera się na zespołowym procesie tworzenia i elemencie wolnej improwizacji, trudnej do powtórzenia. Idea siedziska pozwalająca tworzyć różnorodne ciągi komunikacyjne – otwarte i zamknięte – dobrze oddaje element spontaniczności i dynamiczności gitarowych riffów. Z pomocą siedziska możemy szybko tworzyć układy kreatywne: do swobodnej rozmowy, warsztatów czy też indywidualnych zadań.

Oglądane z góry siedzisko Rock wygląda jak kwadrat o jednym ściętym narożniku. Całość ma mocną i wyrazistą formę. Najlepiej siedzisko wygląda w towarzystwie dwóch lub więcej takich samych foteli, gdyż ich boki zostały tak ukształtowane, by łatwo było je zestawiać. Z czterech siedzisk można na przykład zbudować sofkę. Dlatego też producent poleca siedzisko Rock do miejsc przeznaczonych do różnych form rozrywkowych aktywności, ale też do domu. Pasuje do przestrzeni kreatywnych w biurach i do miejsc publicznych: klubów muzycznych czy kulturalnych, galerii handlowych.

Vank to marka firmy Sitag mająca dwudziestoletnią historię. W założeniu jej młodsza odnoga ma tworzyć nowoczesne meble o niemal awangardowych formach, odpowiadające na wyzwania współczesności. Marka ma na swoim koncie już tzry prestiżowe nagrody IF Design Awards.

Skomentuj:

Nowe fotele Rock od polskiej marki Vank. Zainspirowane muzyką