Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne karnisze

mat. prasowe

Nowoczesne karnisze charakteryzują się czystymi, prostymi liniami i minimalistycznym wzornictwem. Dostępne są w wielu materiałach, co pozwala na dopasowanie ich do różnych stylów wnętrz, jednak to metalowe wydają się cieszyć największą popularnością. Oto nowe modele karniszy manualnych i elektrycznych marki Marcin Dekor.

Nowoczesne karnisze
Marcin Dekor Impress line karnisze
fot. Budzik Studio

Modne karnisze: minimalizm wciąż na topie

W ostatnich latach w naszych domach i mieszkaniach zaszła ciekawa zmiana dzięki trendowi, jakim jest minimalizm. To, co dawniej było kojarzone z surowością, stopniowo stało się bardziej przyjazne i komfortowe. Warto również zauważyć, że sam minimalizm przeszedł pewną ewolucję, dzięki czemu teraz korzysta z różnorodnej palety kolorów i faktur, co sprawiło, że prostota form zyskała większą dawkę ciepła.

Nowa odmiana minimalizmu zaczęła z powodzeniem pojawiać się w różnorodnych projektach - również w aranżacjach loftowych, które czerpią inspirację z architektury przemysłowej. Minimalistyczne detale podkreślają charakter mieszkań i domów o nowoczesnym wystroju, dodają świeżości stylowi skandynawskiemu. Sprawnie współgrają z dekoracyjnymi wnętrzami w stylu klasycznym, wprowadzając lekkość do rustykalnych projektów i harmonijnie komponują się z trendem modernizmu.

Nowoczesne karnisze
Marcin Dekor Impress line karnisze
fot. Budzik Studio

Nowoczesne karnisze jako wybór na lata

Minimalizm okazał się więc wszechstronny i ponadczasowy. Nie wyjdzie z trendów ani nie straci swojego uroku. Dlaczego? Ponieważ elegancka prostota w projektach doskonale współgra z różnymi stylami. Doskonałym przykładem są nowoczesne karnisze z oferty IMPRESS LINE oraz seria karniszy automatycznych PRESTIGE LINE marki Marcin Dekor.

Tkaniny, zarówno lekkie i delikatne, jak i ciężkie i solidne, będą się ciekawie prezentowały na tych karniszach. Materiały mogą być naturalne w dotyku lub ozdobione eleganckimi wzorami, o prostym lub wyrafinowanym charakterze. Zmienimy je w zależności od potrzeb odświeżania wystroju, jednocześnie tworząc nową kompozycję z nowoczesnym karniszem. 

Premierowe wersje karniszy Marcin Dekor są dostępne w dwóch różnych wariantach. Szyna, po której poruszają się ślizgi, może mieć smukły prostokątny przekrój, albo w kształcie koła. Są dostępne w czterech kolorach: czerni, matowej bieli, odcieniu stali oraz matowym złocie. Dodatkowo, w ofercie mamy do dyspozycji różne rodzaje zakończeń, wszystkie zachowujące minimalistyczny charakter.

Nowoczesne karnisze
Marcin Dekor Impress line karnisze
fot. Budzik Studio

Komfort użytkowania: nowoczesne karnisze automatyczne

Nowe rodzaje karniszy dostępne są w dwóch wariantach: ręcznym, jako seria IMPRESS LINE, oraz automatycznym, o nazwie PRESTIGE LINE. Jest to wygodne i modowe rozwiązanie w aranżacji okien i zasłon. Warto zaznaczyć, że seria PRESTIGE LINE oferuje innowacyjne rozwiązania zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Teraz nie jest już konieczne ukrywanie eklektycznych karniszy w sufitowej wnęce lub za ozdobnymi blendami, ponieważ wszystkie komponenty tego automatycznego karnisza wyróżniają się wysoką jakością wykonania i przede wszystkim atrakcyjnym, minimalistycznym designem.

Kompaktowy silnik rozwiązuje trudności związane z przesuwaniem tkanin, zwłaszcza tych o dużym ciężarze, a także tkanin umieszczonych przy oknach o dużych rozmiarach lub w trudno dostępnych miejscach. Sterowanie tym mechanizmem jest niezwykle proste. Można to zrobić za pomocą pilota lub aplikacji na smartfonie, a w przypadku systemu Touch Motion wystarczy delikatnie przesunąć zasłonę, aby uruchomić mechanizm.

Prezentowane karnisze można kupić w stacjonarnych sklepach marki Marcin Dekor.

Nowoczesne karnisze
Marcin Dekor Impress line karnisze
fot. Budzik Studio
Nowoczesne karnisze
Marcin Dekor Impress line karnisze
fot. Budzik Studio
Nowoczesne karnisze
Marcin Dekor Impress line karnisze
fot. Budzik Studio

Skomentuj:

Nowoczesne karnisze