Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowość na rynku: prefabrykowane struktury ogrodowe od WOWgarden

sponsorowany

Firma WOWgarden wprowadza na rynek prefabrykowane struktury ogrodowe, panele ogrodzeniowe i akustyczne. Produkty wykonane są ze zbrojonego ekspandowanego polistyrenu. Charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV, a przede wszystkim prostotą montażu. Dzięki specjalnym powłokom są również łatwe w utrzymaniu czystości. To ogromny atut dla każdego właściciela ogrodu.

Prefabrykowane struktury ogrodowe
Prefabrykowane struktury ogrodowe
Fot. WOWgarden

Gama produktowa

Struktury ogrodowe proponowane przez WOWgarden występują w różnych wariantach - zarówno pod względem kształtu, rozmiaru, jak i koloru wykończenia. Nazwy poszczególnych propozycji nawiązują do klimatu średziemnomorskiego – Nicea, Catania, Marbella. Są jednocześnie elementami architektury krajobrazu, nowoczesnymi rzeźbami, jak i donicami czy rabatami. Dają w zasadzie nieograniczone możliwości aranżacji florystycznej. Dodatkowo, dzięki lekkiej, a jednocześnie trwałej konstrukcji są łatwe do przemieszczenia i montażu.

WOWgarden stworzyło też alternatywę dla dostępnych systemów ogrodzeniowych. Mogą one zostać wykończone w nawiązaniu do elewacji budynku, tak aby harmonijnie wtapiały się w otoczenie. Mogą również być wykończone i zaaranżowane w taki sposób, aby nie tylko służyły jako ogrodzenie, ale również ozdabiały nieruchomość stanowiąc samoistną formę architektoniczną.

Termy Tarnowskie
Termy Tarnowskie
Fot. WOWgarden

WOWacouctic to natomiast gotowe do montażu panele przeznaczone do ogrodzenia nieruchomości. Stanowią barierę ograniczającą rozprzestrzenianie się fal dźwiękowych. Dzięki nim można pozbyć się problemu nadmiernego hałasu. Panele akustyczne, podobnie jak WOWpanel, można wykończyć zgodnie z bogatą gamą kolorystyczną.

Prostota montażu

Prefabrykaty z linii produktowych WOWgarden łączy niezwykła prostota montażu. Struktury ogrodowe WOWstructures nie są trwale związane z gruntem, nie posiadają dna, a ich stabilizację zapewnia wypełniająca je ziemia służąca nasadzeniom. Konstrukcja bez dna powoduje, że nadmiar wody jest odprowadzany bezpośrednio do gruntu, zapobiega to przegniwaniu systemów korzeniowych roślin. W przypadku paneli z grup WOWpanel i WOWacoustic montaż wymaga większego zaangażowania, lecz jest na tyle prosty, że poradzą sobie z nim dwie osoby bez wiedzy fachowej, a wyłącznie z ogólną wiedzą techniczną.

Produkty WOWgarden integrują w sobie funkcjonalność z estetyką, a ich różnorodność i łatwość instalacji czynią je atrakcyjną opcją dla każdego miłośnika ogrodnictwa i nowoczesnych rozwiązań ogrodzeniowych. Szczegółowe informacje, modele, wymiary oraz opcje wykończenia dostępne są na stronie internetowej producenta: www.wow-garden.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowość na rynku: prefabrykowane struktury ogrodowe od WOWgarden