Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości marki Miele na targach IFA 2023

mat. prasowe

Marka Miele prezentuje na tegorocznych targach IFA blisko 300 urządzeń, wśród których znajdziemy nowe propozycje i cyfrowe rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. Prezentacji towarzyszy hasło "Miele Open House" oraz Miele Eco House w Wiosce Zrównoważonego Rozwoju, gdzie dowiemy się, jak oszczędzać energię elektryczną i wodę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Miele Aerium, praktyczne urządzenie do odświeżania i wygładzania odzieży i akcesoriów.
Miele Aerium, praktyczne urządzenie do odświeżania i wygładzania odzieży i akcesoriów.
Miele

IFA 2023: nowości produktowe Miele

Najciekawszą nowością na targach IFA 2023 jest Miele Aerium, praktyczne urządzenie do odświeżania i wygładzania odzieży i akcesoriów. Możesz w nim szybko i delikatnie odświeżyć ubrania i usunąć nieprzyjemne zapachy bez konieczności używania pralki czy suszarki. Działa to nawet w przypadku delikatnych materiałów, takich jak jedwab, wełna czy skóra.

Na targach prezentowany jest też nowy bezprzewodowy odkurzacz pionowy Duoflex HX1, który zachwyca designem, a funkcja SpeedLock zapewnia wygodę i niezwykłą elastyczność, bo wyjątkowo łatwo możesz zmienić sposób używania urządzenia i efektywnie odkurzać każdy rodzaj powierzchni. 

Miele wciąż udoskonala zmywarki, które w ostatnim roku zdobyły prestiżowe nagrody i wygrały w pięciu testach niemieckiego instytutu Stiftung Warentest. W nowych modelach pojawią się dodatkowe programy do dokładnego, energooszczędnego i delikatnego zmywania, a w elastycznych koszach będziesz mógł bezpiecznie umieścić np. wielorazowe butelki i słomki.

Aplikacja Miele

Firma Miele, która traktuje zrównoważony rozwój jako podstawę swojej strategii, wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia rozwiązań przyjaznych dla środowiska i kontrolowania zużycia energii. Consumption Dashboard zawarty w aplikacji Miele, podaje wszystkie kluczowe dane o zużyciu energii i dodatkowe wskazówki dotyczące jej oszczędzania. AI Diagnostics to nowe narzędzie serwisowe – na swój smartfon dostajesz na przykład komunikaty o błędach wraz z instrukcjami samopomocy, masz więc szansę  wyeliminować wizyty w serwisie.

Sztuczna inteligencja stoi również za Smart Food ID, który wykorzystuje kamerę w piekarniku do rozpoznawania potraw jako podstawy do wyboru odpowiedniego programu automatycznego. W menu systemu jest już 30 przepisów, a ich liczba stale rośnie. Inteligentnym i praktycznym  rozwiązaniem w kuchni jest także MealSync. Dzięki niej wszystkie składniki potrawy, niezależnie od tego, czy przygotowujesz je w piekarniku, na płycie, czy w urządzeniu do gotowania na parze, są gotowe dokładnie w tym samym momencie.

Miele Open House na targach IFA to szereg pomieszczeń zaaranżowanych tak, by poczuć się jak w domu, a do ich stworzenia użyte zostały elementy z ubiegłorocznego stoiska targowego. To dobra inspiracja to tego, jak można w zrównoważony sposób wyposażyć własny dom.

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Duoflex HX1.
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Duoflex HX1.
Miele
    Więcej o:

Skomentuj:

Nowości marki Miele na targach IFA 2023