Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy wystrój mieszkania bez remontu? Jak to zrobić szybko i tanio?

AZ/materiał reklamowy

Mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy zdecydowanie najwięcej czasu. W związku z tym warto zadbać o jego wystrój, gdyż wypoczynek w estetycznym, ładnym i funkcjonalnym wnętrzu jest znacznie przyjemniejszy. Aby nadać swojemu mieszkaniu pożądanego wyglądu, wcale nie musimy przeprowadzać kosztownego remontu – wystarczy kilka prostych trików, aby stosunkowo niewielkim kosztem odmienić na lepsze nasze domowe otoczenie.

Nowy wystrój mieszkania bez remontu? Jak to zrobić szybko i tanio?
Nowy wystrój mieszkania bez remontu? Jak to zrobić szybko i tanio?
Smartpozyczka

Zmiana dekoracji i akcentów kolorystycznych w mieszkaniu

W każdym mieszkaniu, oprócz mebli i sprzętów, znajdują się także dekoracje i elementy ozdobne. To właśnie te z pozoru niewielkie i niepozorne dodatki decydują o ostatecznym wyglądzie naszego wnętrza oraz o panującym w nim klimacie. Jeśli nie mamy środków finansowych na remont całego mieszkania, możemy pokusić się po prostu o wymianę dekoracji. Zrobimy to niewielkim kosztem, a finalny efekt może przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania!

W pierwszej kolejności warto pokusić się o zmianę aranżacji okien – wymienić stare, mało estetyczne już rolety na nowe (zamiast zwykłych, gładkich rolet, możemy np. zamówić rolety night & day, drewniane żaluzje lub po prostu rolety w innym kolorze), kupić nową, śnieżnobiałą firankę lub zmienić zasłony, na parapecie ustawić dekoracje lub doniczki z kwiatami oraz wymienić na nowe karnisze. Świetnym zabiegiem będzie także odświeżenie kącika wypoczynkowego – aby to zrobić, wystarczy kupić nowe poszewki na poduszki, koc lub zainwestować w zupełnie nowy, wygodny fotel z praktyczną pufą pod stopy.

.
.
Smartpozyczka

Funkcjonalne i estetyczne domowe wnętrze

Odświeżanie wystroju wnętrza może także wiązać się z wyborem zupełnie nowych kolorów. Wcale nie mamy tu na myśli malowania na nowo pomieszczeń, które wiąże się z większym nakładem sił, czasu oraz pieniędzy – wystarczy przemalować na inny kolor jedną, wolną ścianę w pomieszczeniu, położyć na niej ciekawą tapetę albo modny kamień dekoracyjny. Decydując się na ten krok, warto dopasować kolorystykę nowego akcentu do barw już obecnych we wnętrzu.

Ciekawym pomysłem na odświeżenie aranżacji mieszkania jest także zmiana układu mebli – często przestawienie wybranych mebli w inne miejsca pozwala całkowicie odmienić wystrój wnętrza oraz podnieść jego ogólną funkcjonalność. Osoby, które w ostatnich miesiącach pracują zdalnie i będą to robiły w dłuższej perspektywie, mogą ponadto zainwestować w stworzenie własnego kącika tylko do pracy – wystarczy kupić biurko i wygodne krzesło, aby wolny kącik w salonie stał się pełnoprawnym home office.

Wprowadzenie takich zmian wymaga mniejszych nakładów finansowych niż remont, jednak również wiąże się z wydatkami – w końcu nowe dekoracje i akcesoria także musimy kupić. Osoby, które chcą wprowadzić te korzystne zmiany od zaraz, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji pożyczki przez internet, którą specjalnie dla nich przygotowała firma Smart Pożyczka. W jej ramach wszystkie pożyczki przez internet do 3000 zł można zaciągnąć za 0 zł, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na dowolny cel. Oferta jest szczególnie skierowana do nowych klientów, którzy marzą o odświeżeniu wystroju swojego domowego otoczenia.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy wystrój mieszkania bez remontu? Jak to zrobić szybko i tanio?