Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda użytkowa w jednym urządzeniu? Sprawdź czy to możliwe!

Artykuł sponsorowany

Mając własny dom, wiesz dokładnie, jak ważne jest to, by zapewnić w nim odpowiedni mikroklimat, czyli taki, który jest zawsze dostosowany do Twoich potrzeb i do tego, jaka aura panuje na dworze. To tym bardziej istotne, że klimat środkowoeuropejski jest bardzo zmienny, czasem całkiem nieprzewidywalny. Najważniejsze więc, żeby w chłodnej porze efektywnie się ogrzać, a gdy na dworze skwarno - przyjemnie schłodzić. A jakby jeszcze zagwarantować to sobie bez żadnego wysiłku, w pełni bezobsługowo! Na te wyzwania odpowiadają pompy ciepła, które nie tylko nie wymagają Twojej ingerencji, ale i w ramach jednego urządzenia dostarczają to, co najważniejsze - ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową. Przekonaj się!

Bezpieczeństwo i niezawodność – inwestycja na lata
Bezpieczeństwo i niezawodność – inwestycja na lata
Grodno

Kompaktowe rozwiązanie dla nowoczesnych domów

Pompa ciepła powietrze woda to urządzenie, które rozwiązuje wiele problemów dla każdego posiadacza domu. Zapewnia czystą, pewną energię, bez emisji spalin i naszej inicjatywy. W tym kontekście mówi się jednak najczęściej o ogrzewaniu, tymczasem nowoczesne pompy ciepła to nie tylko przyjemna, odpowiednio wysoka temperatura w domu, to również przyjemny chłód, gdy letnie dni i noce nie pozwalają normalnie funkcjonować. To jednocześnie ciepła woda użytkowa. I to wszystko w jednym urządzeniu! Czy można zapewnić sobie większy komfort!? 

Takie możliwości ma pompa ciepła Hitachi Yutaki S Combi, system łączący funkcje ogrzewania, chłodzenia oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych budynkach jednorodzinnych. Równie istotny jest bardzo mały, kompaktowy rozmiar urządzenia, dzięki czemu można je zamontować w małych przestrzeniach, a nawet w zabudowie standardowych mebli kuchennych, gdyż obudowa Yutaki S Combi to mniej niż 600x600!

Wysoka efektywność energetyczna – oszczędność i ekologia

Inwestując w sprzęt do ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej chciałbyś, żeby cechował się on jak najwyższą efektywnością energetyczną. W przypadku pompy ciepła Hitachi Yutaki S tak właśnie jest, bo za sprawą technologii inwertorowej oraz wysokiej efektywności SEER (sezonowy współczynnik efektywności w trybie chłodzenia) i SCOP (sezonowa efektywność grzania) wydajność jest maksymalna, co przyczynia się do komfortowych warunków przy jednocześnie znacznych oszczędnościach na rachunkach za energię. To najbardziej wydajna linia niezależnie od pory roku i funkcji. Liczby mówią same za siebie - COP wynosi 5,25, a EER 5,4. Temperatura do 60 stopni Celsjusza do minus 10 stopni Celsjusza na zewnątrz. Biorąc to pod uwagę, nie zaskakuje wydajność sezonowa, wynosząca A+++. 

Nie zapominajmy jednocześnie, że wykorzystując energię odnawialną, w tym wypadku powietrze, Yutaki S Combi generuje wysokie oszczędności przy niskim wpływie na środowisko. Nieprzypadkowo produkty Hitachi są najlepszym wsparciem zielonej transformacji, przyczyniając się bezpośrednio do zrównoważonej oraz niskoemisyjnej przyszłości energetycznej. Na uwagę zasługuje tu czynnik chłodniczy R32 - bardziej wydajny i przyjazny dla środowiska.

Wysoka efektywność energetyczna – oszczędność i ekologia
Wysoka efektywność energetyczna – oszczędność i ekologia
Grodno

Intuicyjna obsługa i zaawansowane sterowanie

Pompa ciepła jako bardzo nowoczesne urządzenie może być odbierana przez początkujących użytkowników jako coś zbyt skomplikowanego. Spokojnie, to tylko pozory. Pompa ciepła ze względu na swoją innowacyjną technologię jest sprzętem niezwykle złożonym, niemniej użytkownicy nie mają się czego obawiać. Pompy ciepła do domu Hitachi zostały tak skonstruowane, aby uprościć proces obsługi najbardziej jak się da. W tym celu przygotowano intuicyjny panel starowania oraz możliwość zdalnego zarządzania systemem za pomocą aplikacji mobilnej. Przygotowany specjalnie do tego celu kontroler LCD może pracować zarówno jako kontroler urządzenia, jak i termostat przewodowy. 

Zapewnia dostęp do licznych funkcji, na przykład do ASYSTENTA, dzięki któremu bardzo szybko uruchomisz instalacje. Jest tu WIDOK SYNOPTYCZNY, pozwalający sprawdzić bieżące informacje o pracy urządzenia oraz STEROWANIE KLIMAKONWEKTORAMI, co umożliwia bezpośrednie zarządzanie ich prędkością i trybem pracy. Masz także dostęp do modułu ZUŻYCIE ENERGII, co zapewni kontrolę nad tym ważnym parametrem. Steruj zdalnie urządzeniem za pomocą aplikacji - HIKUMO i HIKUMO Pro, ustawiając temperaturę ogrzewania, chłodzenia, ciepłej wody użytkowej, aktywując tryb wakacyjny lub włącznik do pracy, zyskując niezbędne powiadomienia o alarmach w Twoim systemie i wiele, wiele innych.

Wszechstronność zastosowań – idealna do nowych i modernizowanych budynków

Pompa ciepła Hitachi Yutaki S Combi jest niezwykle wszechstronna, dlatego też można ją stosować nie tylko w nowych budynkach, ale też tam, gdzie przeprowadzana jest modernizacja istniejących systemów grzewczych. To sprawia, że można ją podłączyć do wszystkich rodzajów emiterów, jak ogrzewanie podłogowe, grzejniki czy klimakonwektory. To samo powiemy o połączeniu pompy z innymi systemami, jak na przykład kocioł, panele słoneczne czy nawet basen. Wynika to z niezwykłej uniwersalności urządzenia, w którym wszystkie elementy sterujące są standardowo wbudowane. 

Niezależnie więc od tego, jaka jest Twoja sytuacja - czy dopiero budujesz dom i planujesz źródło ogrzewania, czy Twój budynek stoi od dawna, lecz chcesz zmienić system grzewczy na bardziej wydajny i bezobsługowy - pompa ciepła Hitachi Yutaki S Combi spełni swoje zadanie. W jednym, jak i w drugim przypadku zyskujesz maksimum możliwości, bo wraz z montażem pompy ciepła Hitachi Yutaki S Combi zapewnisz sobie niezawodne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową, a do tego chłodzenie. Nie musisz więc inwestować dodatkowo w klimatyzator czy inne urządzenia. To wygodne i oszczędne. 

Bezpieczeństwo i niezawodność – inwestycja na lata

Kupując pompę ciepła chcesz, aby spełniała swoje zadanie jak najlepiej, dostarczając ciepło, gdy zimno i przyjemny chłód, jak nastaną skwarne dni. To podstawowe zadanie pompy ciepła Hitachi Yutaki S Combi, która radzi sobie z nim w sposób perfekcyjny i niezawodny, niezależnie od tego, w jakim miejscu została zainstalowana. Dzięki zastosowanym technologiom możesz być pewny długowieczności urządzenia i jego sprawności. Urządzenie jest jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ zastosowano tu zaawansowane technologie, jak zabezpieczenie przeciwzamarzaniowe i wysokiej jakości materiały konstrukcyjne. Co równie ważne, zyskujesz dostęp do wsparcia technicznego i serwisowego. Nawet jeśli coś się dzieje z pompą ciepła, masz pewność, że zawsze uzyskasz pomoc, co czyni prezentowany w tym artykule produkt jako solidną inwestycję na lata!

Warto rozważyć zakup pompy ciepła Hitachi Yutaki S Combi, bo to idealne rozwiązanie grzewcze dla każdego budynku. Biorąc pod uwagę jej główne zalety, jak kompaktowość, efektywność energetyczną, łatwość obsługi i niezawodność, widzimy, że to sprzęt kompletny, który nigdy nas nie zawiedzie.

Ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda użytkowa w jednym urządzeniu? Sprawdź czy to możliwe!
Ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda użytkowa w jednym urządzeniu? Sprawdź czy to możliwe!
Grodno
    Więcej o:

Skomentuj:

Ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda użytkowa w jednym urządzeniu? Sprawdź czy to możliwe!