Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oryginalne szafki i komody od nowej polskiej marki

red.

Woodie Voo to młoda polska marka, która oferuje niebanalne meble. W ofercie ma przede wszystkim szafki i stoliki, jednak jak zapowiadają twórcy - to dopiero początek.

Marka Woodie Voo oferuje głównie szafki - nocne, RTV, barowe, wielofunkcyjne. Zazwyczaj są one czarno-białe w jakiś wzór, np. francuskiej lilii, albo kurzej stopki. Jednak na drzwiczkach mogą się też pojawić lew czy Indianin. Każdy mebel jest na eleganckich nóżkach. Zasadniczo koncept wydaje się prosty, jednak sprzęty sygnowane przez Woodie Voo prezentują się wyjątkowo stylowo i oryginalnie.

Jak wyjaśniają twórcy firmy, cała idea wzięła się z chęci połączenia świata mody pełnego wzorów i obrazów, z prostotą współczesnych mebli. Sam pomysł stworzenia niezależnej marki meblarskiej narodził się zaledwie dwa lata temu, podczas spotkania przy kawie w jednym z poznańskich lokali.

Marką od początku zarządza dwóch Piotrów - jeden z nich współpracujący wcześniej ze znanymi polskim markami odzieżowymi oraz z branży wyposażenia wnętrz, drugi Piotr to urodzony organizator i pasjonat branży meblowej. Pochodzi ze Swarzędza (miasta, którego wizytówką od lat są meble) i jak sam mówi - pochodzenie zobowiązuje

- mówi jeden z menadżerów Woodie Voo.

Panowie potrzebowali zaledwie roku na przygotowanie pierwszej kolekcji. W 2015 roku zadebiutowali na Targach Meble Polska. Już wtedy marka przyciągnęła uwagę publiczności. Stało się to impulsem do dalszych działań i rozwijania oferty. Liczba dostępnych wzorów i modeli systematycznie rośnie, a firma uruchomiła sprzedaż swoich produktów. Kupować można za pośrednictwem strony internetowej z dowolnego miejsca na świecie. Zresztą Woodie Voo znalazło wielbicieli w krajach Zatoki Perskiej. Firma wysłała tam meble, które będą zdobić jeden z hoteli. Nie oznacza to jednak, że są to meble tylko dla bogaczy. Woodie Voo kieruje swoje produkty do osób ceniących niezależność, interesujących się modą, architekturą i designem.

Skomentuj:

Oryginalne szafki i komody od nowej polskiej marki