Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oto dachówka KIOTO. Jedyna taka cementowa!

Materiały promocyjne

Dachówka cementowa KIOTO to nowa jakość na rynku – jedyna taka, modna alternatywa dla dachówki płaskiej. Nowatorska pod względem designu, stworzona z pasją i największą precyzją, zachwyca pod każdym względem.

Dachówka cementowa Kioto
Dachówka cementowa Kioto
Fot. CREATON Polska

Najnowsza dachówka cementowa KIOTO marki CREATON to doskonały wybór dla osób, które szukają trwałego, estetycznego i ekologicznego rozwiązania na dach swojego domu. KIOTO jest oryginalną alternatywą dla dachówki płaskiej. Unikalny na rynku, opatentowany kształt o wymiarach ok. 334 x 420 mm i wadze ok. 5,2 kg idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne. W jej awangardowej formie łączy się tradycja i nowoczesność – piękno klasycznej dachówki reńskiej i minimalizm charakterystyczny dla dachówki płaskiej. 

Dachówka cermaiczna Kioto
Dachówka cermaiczna Kioto
Fot. CREATON

Każdy detal KIOTO jest starannie przemyślany, tworząc spójną i perfekcyjną całość. Dopasowane idealnie do siebie dachówki są szczelną barierą nie do pokonania dla warunków atmosferycznych. Wygodna w montażu, oferuje ekonomiczne zużycie wynoszące od zaledwie 9,7 szt./m2, tworząc na połaci perfekcyjnie ułożony, harmonijny wzór. Dwie wysokiej jakości powierzchnie, matowa PLANAR i błyszcząca DURATOP PRO, zwiększają estetykę dachu i ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Dachówka połaciowa jest dostępna z gamą oryginalnych akcesoriów, spójnych pod względem koloru, powierzchni i stylu, co umożliwia zachowanie wyróżniającej estetyki całego dachu.

Dachówka cermaiczna Kioto
Dachówka cermaiczna Kioto
Fot. CREATON Polska

Dachówka KIOTO to doskonały sposób na podkreślenie indywidualnego stylu inwestorów. KIOTO jest nowoczesna, niekonwencjonalna i designerska – jedyna taka dachówka cementowa na nowoczesny dach.

Dachówka cermaiczna Kioto
Dachówka cermaiczna Kioto
Fot. CREATON Polska

Zalety KIOTO, jedynej takiej dachówki cementowej

  • Dachówka o wymiarach ok. 334 x 420 mm i wadze ok. 5,2 kg oferuje ekonomiczne zużycie wynoszące zaledwie ok. 9,7 szt./m2 połaci dachu.
  • Unikalny na rynku dachówki cementowej, opatentowany kształt idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy. Jest modną alternatywą dla dachówki płaskiej.
  • Dbałość o najmniejsze detale na każdym etapie produkcji i wysoka stabilność wymiarowa gwarantują doskonałą szczelność oraz łatwy i precyzyjny montaż.
  • Specjalnie wyselekcjonowane, naturalne składniki najwyższej jakości oraz odporne powierzchnie zapewniają wyjątkową trwałość na lata.
  • Oryginalna gama akcesoriów, spójnych pod względem koloru, powierzchni i stylu, umożliwia zachowanie wyróżniającej estetyki całego dachu.

Więcej informacji na www.creaton.pl/kioto.

    Więcej o:

Skomentuj:

Oto dachówka KIOTO. Jedyna taka cementowa!