Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

OTWARTE NA PRZESTRZEŃ - Okno uchylno- obrotowe FPP-V preSelect MAX

sponsorowany

Każdy z nas ceni sobie życiową przestrzeń. Większa jej ilość daje nam więcej możliwości; do pracy, odpoczynku czy do zabawy. Otwierając uchylnie nowe okno FAKRO FPP-V preSelect MAX otrzymujesz jeszcze więcej przestrzeni na poddaszu, zyskujesz komfort podejścia do otwartego okna oraz nieograniczony widok na zewnątrz. Najnowsze okno dachowe uchylnoobrotowe FPP-V preSelect MAX firmy FAKRO to bogato wyposażone okno klasy LUX. Okna tej klasy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjności.

FPP-V preSelect MAX
FPP-V preSelect MAX
FAKRO

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Okno preSelect MAX posiada oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową. Nowatorski system okuć gwarantuje realizację tylko jednego, wybranego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła, zarówno w funkcji obrotowej, jak i uchylnej. Funkcja uchylna zapewnia dodatkową przestrzeń na poddaszu, a także panoramiczny widok za oknem. Funkcja obrotowa służy do mycia okna, a dzięki specjalnej zasuwce blokującej czynność ta jest niezwykle wygodna i bezpieczna.

 

 

FPP-V preSelect MAX
FPP-V preSelect MAX
FAKRO

NIESAMOWITA FUNKCJONALNOŚĆ


Innowacyjne okucia preSelect MAX gwarantują wysoką funkcjonalność i trwałość konstrukcji okna oraz umożliwiają otwarcie skrzydła aż do kąta 45° - prawie o 30% więcej niż w oknie poprzedniej generacji, dając jeszcze pełniejsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o komfort i ceniących piękny nieograniczony widok na zewnątrz. Dodatkowo, okna preSelect MAX dostępne są w dużych rozmiarach z pakietem trzyszybowym, nawet 134x160cm. W niektórych warunkach może ono spełniać funkcję wyjścia ewakuacyjnego.

FPP-V preSelect MAX
FPP-V preSelect MAX
FAKRO

WYGODNA OBSŁUGA

Umożliwiający zmianę sposobu otwierania skrzydła funkcjonalny przełącznik preSelect umiejscowiony jest w dolnej części ościeżnicy, co zwiększa komfort i łatwość obsługi. Przy zamkniętym oknie przycisk jest niewidoczny. Klamka Elegant otwierająca okno, umieszczona jest w dolnej części skrzydła i umożliwia wygodną obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Do budowy okna wykorzystuje się najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo i impregnowane próżniowo, które zapewnia najwyższą jakość i trwałość. W oknie zastosowano szereg unikatowych rozwiązań, które wpływają na jakość powietrza na poddaszu, energooszczędność oraz trwałość okien. Bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien również w unikalny sposób zostało podwyższone.

OKNO UCHYLNO - OBROTOWE FPP-V preSelect MAX

 

FPP_V_preselect_max
FPP_V_preselect_max
FAKRO

Gwarancja

Okno FPP-V preSelect MAX objęte jest 10-letnią gwarancją, a zewnętrzna, hartowana szyba posiada wieczystą gwarancję odporności na grad.

    Więcej o:

Skomentuj:

OTWARTE NA PRZESTRZEŃ - Okno uchylno- obrotowe FPP-V preSelect MAX