Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pięć prestiżowych nagród dla Franke

mat. prasowe

W najważniejszych branżowych konkursach - Red Dot Awards 2023 i iF Design Awards 2023 - szwajcarska firma Franke zdobyła aż pięć nagród. Tym samym udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem w obszarze innowacyjnego wzornictwa i przemyślanej, inteligentnej technologii w swojej kategorii.

Pięć prestiżowych nagród dla Franke
Pięć prestiżowych nagród dla Franke
Pięć prestiżowych nagród dla Franke

Nagrody są uhonorowaniem konsekwentnego dążenia Franke Home Solutions do projektowania wyjątkowych produktów, przekraczających oczekiwania klientów i wprowadzających innowacje na miarę współczesnych potrzeb. Międzynarodowe jury eksperckie Red Dot Design Awards wyróżniło nową baterię Icon Semi-Pro, a w ramach iF Design Awards 2023 uhonorowano zestaw akcesoriów All-In, zlewozmywak Kanon i baterię Active Twist w wersji Black Matte. Natomiast kolekcja zlewozmywaków Mythos Masterpiece została nagrodzona w obu konkursach.

Mythos Masterpiece

Trwałe piękno dla kuchni premium. Kolekcja Mythos Masterpiece to ekskluzywna gama urządzeń zaprojektowanych z naciskiem na piękno i funkcjonalność. Wszystkie jej elementy – komory, baterie, dozowniki mydła, ale i detale takie jak odpływy, przelewy, pokrętła czy akcesoria – tworzą spójną estetyczną wizję wyrafinowanego dodatku do nowoczesnej kuchni. Wykonane ze stali szlachetnej komory wyposażone są w innowacyjną technologię F-INOX firmy Franke, zapewniającą im niezwykłą trwałość. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły powlekania koloru, mają one zachwycająco gładką powierzchnię, dostępną w trzech kolorach: antracyt, miedź i złoto. Dobierając do zlewewu baterię oraz inne elementy można tworzyć spójne kolorystycznie zestawy. Bądź przeciwnie, kompozycje z elementami lub detalami w różnych kolorach, które nadadzą kuchni unikalnego stylu.

Franke kolekcja Mythos Masterpiece
Franke kolekcja Mythos Masterpiece
Franke kolekcja Mythos Masterpiece

Icon Semi-Pro

Idealna bateria dla entuzjastów gotowania. To najnowsza odsłona legendarnej już i wielokrotnie nagradzanej serii baterii Icon, która doskonale wpisuje się w estetykę nowoczesnej kuchni. Wyróżnia ją rozpoznawalny, ikoniczny kształt – stylowy i funkcjonalny. Dzięki wyważonym rozmiarom, Icon Semi-Pro może być zamontowana na wyspie kuchennej lub pod górnymi szafkami, zapewniając w obu przypadkach maksymalną wygodę. Matowe czarne wykończenie baterii to modny, elegancki i uniwersalny akcent pasujący do rozmaitych aranżacji kuchni.

Icon Semi-Pro
Icon Semi-Pro
Franke

Zestaw ALL-IN

Mała rewolucja w przygotowywaniu posiłków. Wielofunkcyjny, modułowy i elegancki: ALL-IN to zestaw akcesoriów do zlewozmywaka, które można ze sobą zestawiać w różny sposób. Akcesoria pasują do szyny teleskopowej, która opierana jest o krawędź zlewu. Dzięki temu ALL-IN można używać we wszystkich zlewozmywakach o szerokości do 54 cm. Zestaw jest pomocny w przygotowywaniu posiłków, sprzątaniu kuchni i przechowywaniu gotowych dań. Dzięki Innowacyjnemu ALL-IN najbardziej potrzebne w strefie zmywania akcesoria są zawsze pod ręką.

Zestaw ALL-IN
Zestaw ALL-IN
Franke

Kanon i Active Twist

Idealny towarzysz w kuchni. Wykonany z Fragranite zlewozmywak Kanon ma wyjątkowo dużą komorę, a wewnątrz niej dodatkową krawędź, na której oprzemy akcesoria. W ten sposób zyskujemy dodatkowy poziom pracy i oszczędzamy miejsce na blacie kuchennym. Kanon został nagrodzony wraz z baterią Active Twist Black, w wykończeniu Black Matte. Oprócz eleganckiego i minimalistycznego designu bateria ta wyposażona jest w innowacyjne pokrętło służące do otwierania i zamykania odpływu w zlewie. Dzięki temu nie musimy montować przycisku korka automatycznego lub wkładać rąk do brudnej wody, by opróżnić komorę. Active Twist Black wyposażony jest również w ECO technologię zaprojektowaną tak, by umożliwić ograniczanie zarówno przepływu wody, jak i jej temperatury.

Franke zlewozmywak Kanon bateria Active Twist
Franke zlewozmywak Kanon bateria Active Twist
Franke zlewozmywak Kanon bateria Active Twist

Zdobycie po raz kolejny nagrody Red Dot Design Awards i uznania w konkursie iF Design Awards jest wynikiem naszej nieustającej podróży, podczas której w oparciu o własne, wypracowane know-how, tworzymy unikalne produkty wyróżniające się nowoczesnym eleganckim wzornictwem i kreatywnością. Jesteśmy dumni z tego, że stają się one synonimem elegancji i jakości uszlachetniającej i ułatwiającej codzienne prace w kuchni. 

komentuje Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR&Event Manager Franke.
    Więcej o:

Skomentuj:

Pięć prestiżowych nagród dla Franke