Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Płyta gazowa szklana

MP/MŚ

Płyta gazowa szklana GNC 4-AUTO marki SOLGAZ oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań, jak czujnik temperatury, tzw. Booster czy aż 25 poziomów mocy. Model ten zapewni najlepszy smak potraw, który uzyskamy w precyzyjnym i szybkim procesie gotowania. Co jeszcze warto wiedzieć o tej płycie gazowej szklanej?

Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
SOLGAZ

Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO

SOLGAZ GNC 4-AUTO to nowoczesny model płyty gazowej, zaprojektowanej w technologii "gaz na szkle". To pierwsze tego typu urządzenie na rynku, które kontroluje proces gotowania. Za sprawą specjalnych czujników płyta gazowa szklanaGNC 4-AUTO wykrywa temperaturę, która panuje wewnątrz garnka (lub innego naczynia do gotowania) - i zaczyna ją kontrolować. Co to oznacza w praktyce? Przykładowo, jeśli chcemy przez kilka godzin gotować daną potrawę w określonej temperaturze, wystarczy, że ustawimy odpowiednie parametry na płycie, a ona sama będzie zwiększała, bądź zmniejszała płomień, aby zapewnić pożądaną temperaturę w naczyniu. Dodatkowo, płyta gazowa szklanaGNC 4-AUTO marki SOLGAZ została wyposażona w cały wachlarz funkcji, których zadaniem jest ułatwienie przygotowywania posiłków. Należą do nich m. im.: Booster, Timer czy Stop&Go, które znacząco wpływają na szybkość, łatwość i przyjemność procesu gotowania.

Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
SOLGAZ

Płyta gazowa szklana: zautomatyzowane gotowanie

Płyta gazowa szklanaSOLGAZ GNC 4-AUTO posiada zestaw czterech aktywnych palników gazowych, rozmieszczonych na tafli ze szkła. Są to dwa średnie palniki o mocy 1,80 kW (każdy), jeden standardowy o mocy 1,00 kW oraz jeden palnik o mocy 2,8 kW. Urządzenie to umożliwia automatyczne gotowanie za sprawą czujnika zlokalizowanego w teleskopowej konstrukcji. Gwarantuje on właściwe przyleganie do dna naczynia  ponadto informuje o sytuacji na danym palniku i kontroluje temperaturę. Po wybraniu temperatury, która ma się utrzymywać wewnątrz naczynia, płyta samodzielnie zmniejszy lub zwiększy płomień - ewentualnie wyłączy palnik w chwili, kiedy wnętrze garnka osiągnie idealną ciepłotę. Dzięki tej opcji nie musimy martwić się, że zupa wykupi lub danie się przypali.

Płyta gazowa szklanaGNC 4-AUTO oferuje też 25 poziomów mocy, dzięki czemu dostosujemy proces gotowania do naszych potrzeb i wymagań poszczególnych dań. W typowych płytach gazowych wielkość płomienia jest regulowana "na wyczucie".  W nowoczesnej płycie gazowej SOLGAZ wystarczy, że dotkniemy przycisku „+” lub „-” na dotykowym panelu sterowania - a temperatura wzrośnie lub zmaleje o jeden stopień.

Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
SOLGAZ

Płyta gazowa szklana: nowoczesne funkcjonalności

Płyta gazowa szklanaGNC 4-AUTO oferuje dodatkowe opcje, które umożliwiają jeszcze łatwiejsze i bardziej inteligentne gotowanie:

  • Funkcja czajnika elektrycznego - płyta może samodzielnie zagotować wodę i wyłączyć palnik.
  • TIMER - pozwala na jednoczesne przygotowanie na kilku palnikach potraw o różnym czasie gotowania - których nie musimy pilnować. Po upłynięciu ustawionego przez nas czasu, płyta sama się wyłączy, powiadamiając o tym sygnałem dźwiękowym.
  • BOOSTER - umożliwia przyspieszenie gotowania, sprawdza się świetnie, gdy mamy mało czasu.
  • Stop&Go - pomoc w nagłych przypadkach, pozwala na zatrzymanie procesu grzania. Przydatna opcja, kiedy na przykład musimy wyjść z kuchni, aby przeprowadzić rozmowę telefoniczną. Dzięki zapamiętywaniu wybranych wcześniej ustawień, po ponownym włączeniu urządzenia zostają one przywrócone, umożliwiając dalsze, bezproblemowe gotowanie.
  • Blokada rodzicielska - zapewni bezpieczeństwo podczas gotowania z najmłodszymi członkami rodziny. Uniemożliwia włączenie urządzenia w czasie nieobecności dorosłego.
  • Automatyczny tryb ponownego uruchamiania się palników po przypadkowym zdmuchnięciu płomienia.
  • W przypadku wykipienia potrawy, płyta gazowa szklana GNC 4-AUTO sama się wyłączy, a wskaźnik ciepła resztkowego poinformuje, który palnik jest gorący.
  • Opcja chłodzenia ceramiki pod płytą zapobiega przypaleniom na jej powierzchni.
Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
SOLGAZ

Płyta gazowa szklana: piękno we wnętrzu

Płyta gazowa szklana Solgaz GNC 4-AUTO charakteryzuje się minimalistycznym designem, który podkreśli piękno zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji kuchni. Łączy zalety tradycyjnego gotowania na palnikach, z designem i wygodą znaną z płyt elektrycznych oraz indukcyjnych, tworząc zupełnie nową jakość. Za sprawą gładkiej powierzchni ceramiki z dotykowym panelem sterowania czyszczenie płyty jest o wiele łatwiejsze, co gwarantuje estetyczny wygląd podczas codziennego użytkowania. SOLGAZ GNC 4-AUTO nie wymaga specjalistycznych naczyń, można na niej stosować każdy rodzaj garnków i patelni.

Płyta gazowa z palnikami na ceramice SOLGAZ GNC 4-AUTO / Producent: SOLGAZ / Cena: 2 599 zł.

Zobacz także:

Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
Płyta gazowa szklana SOLGAZ GNC 4-AUTO
SOLGAZ
    Więcej o:

Skomentuj:

Płyta gazowa szklana