Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: "Blok Wschodni". Wytnij sobie Rotundę lub bloki na Tarchominie

red.

Tekturowa Warszawa w miniaturze

Z ogromną przyjemnością pokazujemy Wam najnowszy projekt pracowni grafiki kreatywnej Zupagrafika. Kolekcja "Blok Wschodni" jest zbiorem wycinanek i innych papierowych obiektów (notesów i pocztówek) inspirowanych warszawskim modernizmem. W kolekcji, oprócz dobrze znanej wszystkim Rotundy PKO, można znaleźć również wycinanki przedstawiające m.in. osiedla Za Żelazną Bramą, Smolna 8 czy bloki z wielkiej płyty na Tarchominie.

Na każdym elemencie z kolekcji "Blok Wschodni" znajdują się informacje techniczne na temat obiektów - dokładna lokalizacja, rok budowy i nazwiska architektów. Wycinanki i inne obiekty drukowane są na papierze oraz tekturze wykonanej w 100 procentach z recyklingu.

Przedmioty z kolekcji "Blok Wschodni" już wkrótce trafią do sprzedaży. Adresy punktów, w których będzie można je znaleźć, dostępne będą na stronie internetowej pracowni Zupagrafiki. Za wycinankę zapłacimy ok. 8 zł, za notes ok. 14 zł, a pocztówki to wydatek ok. 12 zł.

Działająca w Poznaniu pracownia Zupagrafika, została założona w 2012 roku z inicjatywy hiszpańskiego grafika zakochanego w polskiej szkole plakatu i sztuce użytkowej. Po ponad 10 latach prowadzenia własnego studia w Hiszpanii David Navarro i Martyna Sobecka kontynuują pracę w zakresie projektowania graficznego w Polsce. Działają na wielu płaszczyznach, tworząc plakaty, strony internetowe i identyfikacje wizualne, w swoim łatwo rozpoznawalnym, prostym stylu.

Jak Wam się podoba kolekcja "Blok Wschodni"? My z przyjemnością postawilibyśmy sobie mini rotundę na biurku!

Skomentuj:

Polski projekt: "Blok Wschodni". Wytnij sobie Rotundę lub bloki na Tarchominie