Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: domki Boomini

red.

Domki dla lalek - dla dzieci i dorosłych

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam Boomini  - nową polską markę nowoczesnych domków dla lalek. Trudno je jednoznacznie zakwalifikować jako zabawki. Spełniają wszystkie zasady bezpieczeństwa, ale służą nie tylko do zabawy. Z pewnością spodobają się również dorosłym! To miłe dla oka gadżety, które mogą być piękną ozdobą domu.

Boomini to coś więcej niż domek dla lalek. Szukałam oryginalnego mebla, który mogłabym postawić obok klasyków designu. Oba modele domków to przede wszystkim doskonałe jakościowo, piękne meble, które mają też wartość użytkową - można się nimi świetnie bawić. Boomini otwiera przestrzeń dla wspólnej zabawy dzieci i dorosłych

- mówi Joanna Kruszec, pomysłodawczyni i właścicielka marki

Oba modele Boomini (WHITE i WOOD) dopracowane są w najmniejszym szczególe. Autorem brył jest krakowski architekt Adam Kozi a wnętrza zaprojektowane zostały przez arch. wnętrz Olę Wołczyk. Domki produkowane są w skali 1:6.

WHITE i WOOD różnią się od siebie kształtem, rozmiarem, kolorem i stylistyką. Miłośnikom skandynawskiej stylistyki, z pewnością przypadnie do gustu, wykonany z jasnej sklejki, model WOOD. Dzięki temu, że można go dowolnie zestawiać z kilku elementów, stwarza pole do rozwoju wyobraźni przestrzennej. Domek ten będzie również idealny do zabawy w towarzystwie innych dzieci, ponieważ dostępny jest ze wszystkich czterech stron.

WHITE zajmuje znacznie mniej miejsca, niż rozbudowany WOOD - doskonale nadaje się do postawienia „plecami” pod ścianą. Wnętrze domku utrzymane w czarno-białej kolorystyce jest zabawne, dzięki dodatkom w żywych, soczystych kolorach oraz ogromnej ilości faktur i wzorów.

Domki, meble i dodatki produkowane są w Polsce. Ponieważ Boomini nie są zwykłymi zabawkami, nie znajdziemy ich w sklepach zabawkarskich. Można je kupić w dobrych sklepach z meblami i wyposażeniem wnętrz, lub zamówić bezpośrednio na stronie boomini.com. Domki dostarczane są do klientów w całości, bez potrzeby ich składania.

    Więcej o:

Skomentuj:

Polski projekt: domki Boomini